Здатні ви зрозуміти чоловіка?

Разючі відмінності сильної статі від слабкого, здавалося б, кидаються в очі.

І тим не менш, чоловіки і жінки не перестають дивувати один одного. Ось, наприклад, цей тест поставив у глухий кут більшу частину знайомих мені жінок.


Спробуйте і ви відповісти на ці питання – дізнаєтесь багато нового про себе і своїй половині.

 1. Чоловікові й жінці по дарували по коробці цукерок. Один з них тут же бере цукерку і починає їсти. Інший спочатку довго вибирає, а за тим обережно пробує одну. Хто цей нерішучий суб’єкт — чоловік чи жінка?
 2. Чоловік і дружина дивляться телевізор. «В наш час, — стверджує диктор, — більшість людей живе набагато багатший, ніж раніше». Один з подружжя обурюється; «І зовсім не багато! Особисто у мене багатства не додалося!» Хто це каже чоловік чи жінка?
 3. Вечір. Подружня пара читає газету. В сусідній кімнаті спить їх хворий ребе нок. Раптом один з них каже іншому: «3ря ти так хвилюєшся. Доктор сказав, що нічого страшного». Хто помітив тривогу іншого?
 4. Подружжя обідає в ресторані. Один вибирає те, що й завжди, а інший — зовсім незнайоме блюдо. Хто з них більш цікавий?
 5. Чоловік і дружина — в магазині побутової техніки. Наліво — добре знайомі, давно відомі вироби. Направо — чудеса сучасної техніки. Хто з двох піде направо?
 6. У магазині одягу один з подружжя твердим кроком прямує до продавщиці і чітко пояснює, що саме хоче придбати. Інший не скільки разів обходить весь магазин, довго приміряє різні речі і ніяк не може зважитися на покупку. Хто вагається у виборі, жінка чи чоловік?
 7. Чоловік і жінка їдуть в автомобілі. Пальне закінчується. — Нам треба заправитися на найближчій бензоколонці!» — наполягає один. «Доїдемо до наступної! — заперечує інший. — Там бензин дешевше». Хто більш схильний до ризику?
 8. Під час прогулянки по незнайомому місту з’ясуються, що подружжя заблукали і не знають, як знайти готель. Один пропонує запитати дорогу у місцевих. «Ні, знайдемо самі», — наполягає другий. Хто не хоче просити допомоги?
 9. Нарешті, готель знайдено. Чоловік і жінка залишаються одні в номері. Свічки, романтична обстановка… Але близькості, на жаль, не виходить — обидва дуже втомилися. Хто з них більше засмучений?
 10. Подружжя повернулося додому. З’ясовується, що за час їх відсутності дитина нахватал двійок, грубив бабусі, розбив красиву вазу. Хто із батьків схильний відразу ж покарати дитину, а хто пояснює його поведінку стресом, пов’язаним з від’їздом батьків?
 11. Він і вона дивляться в кінотеатрі зворушливу мелодраму. Хто сильніше переживає з приводу жорстокої долі героя або героїні?

Тепер звіртеся зі списком правильних відповідей. За кожну правильну відповідь нараховувати собі 1 бал, а за правильну відповідь на 11 питання — 2 бали.

Відповіді

 1. Жінка. Як правило, чоловіки менш прискіпливо від носяться до їжі, а тим більше до солодощів.
 2. Жінка. На жаль, представниці прекрасної статі схильні судити по собі про інших людей. Чоловіки більш реалістичний народ.
 3. Чоловік. Психологи стверджують, що чоловіки краще відчувають душевний стан жінки.
 4. Жінка. Адже пані більш цікаві і завжди прагнуть спробувати що-небудь новеньке. Чоловіки воліють не ризикувати і є те, що давно спробували.
 5. Звичайно, чоловік! Жінки бояться технічних новинок майже як тарганів. Страх натиснути не ту кнопку пересилює в них всякий інтерес до досягнень цивілізації.
 6. Жінка. Чоловіки зазвичай заздалегідь знають, яку одяг або взуття хочуть купити, а жінки вирішують на місці. До того ж, для жінки магазин одягу не менш цікавий, ніж музей, а чоловікові він скоріше нагадує камеру тортур.
 7. Чоловік. Спеціальне опитування, проведене на бензоколонках, показав, що більшість чоловіків схильні вести свої машини «на межі», поки не скінчиться бензин. А жінки від цього сильно переживають.
 8. Чоловік. Представники ‘сильної статі більш самостійні і впевнені в собі. Вони переконані, що самі здатні вийти на правильний шлях.
 9. Чоловік. Так уже повелося, що слова — хоче» і «може» для більшості людей — синоніми. Невдалий близькість чоловік переживає як крах власної мужності.
 10. За негайне покарання виступає батько. Чоловіки бояться розпестити своїх дітей і часто перегинають палицю в методах виховання. У жінок інші побоювання: як би не травмувати дитину надмірною жорсткістю. У нормальній, повній сім’ї ці дві крайності успішно врівноважують один одного,
 11. Обидва! Виявляється, чоловіки і жінки протилежні не у всьому. Емоційні реакції у них дуже схожі. Ось тільки проявляються вони по-різному.
  Результат

3 бали і менше. Ви типовий представник своєї статі. Часто навіть поняття не маєте, що хвилює представників протилежної статі. Всі ваші проблеми обумовлені цієї необізнаністю! Спробуйте хоча б інколи ставити себе на місце іншого.

Від 4до 8 балів. Ви добре розбираєтеся в думках і почуттях людей обох статей. Тому людям легко і приємно спілкуватися з вами. Будь-які невдачі в сімейному житті, якщо такі є, — лише тимчасові непорозуміння.

9 і більше балів. Ви бачите людей наскрізь, вмієте читати по виразу очей, чуєте те, про що співрозмовник мовчить. Цінна якість! Особливо якщо не вживати його на шкоду іншим.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *