Зачіски знаменитостей на Новий Рік 2017: вивчаємо тренди

Немає часу на створення святкової укладання?

Не біда: в цьому сезоні в зачісках головний тренд — максимальна простота і природність

Знаменитості давно віддали перевагу природній красі, тому навіть на червоні доріжки виходять не з ретельно укладеними і гладкими волоссям, а з модним у цьому сезоні низьким пучком або хвостом, недбалими пляжними локонами (як Кейт Аптон), простий косою (як у Джесіки Харт) або навіть з прямим волоссям.

У новорічну ніч можна прикрасити ці зачіски яскравими блискучими аксесуарами (як у Зої Дойч), прикрашеними стразами, пов’язки в стилі 90-х або стрічками. До речі, в тренді як прямий, так і косий проділ, високі начоси або навпаки укладені назад волосся з wet-ефектом. Ще один варіант легкої, але модного укладання — гофре.

Гофрованим може бути як модний у цьому сезоні хвіст, так і розпущене волосся. В останньому варіанті гофре почни з середини пасм, а верх залиш гладким або начесанным. При чому, треба лобом.

Що ще диктує подіум створити на голові в новорічну ніч? Ретро-зачіски: «бабетту» з високим начосом (в стилі 70-х, названа на честь героїні Бріджит Бордо у фільмі «Бабетта йде на війну»), холодну хвилю (бічна фігурна пасмо з мокрим ефектом в стилі 20-х років а-ля «Великий Гетсбі» ), начоси з твистов (улюблена укладання Гвен Стефані в дусі рокабіллі 50-х або пін-апу 60-х) або простий французький твіст («ракушка» в стилі 60-х, як у свій час носили Софі Лорен, Катрін Деньов).

Можеш просто заплести асиметричну французьку косу, зімітувати кіскою чубчик або скрутити багато дрібних кісок-джгутиків.

До речі, чубчик надзвичайно популярна в цьому сезоні, її можна спеціально підстригти або зробити фальшиву за допомогою пасм, пін-ап хвостів або, як було зазначено вище, за допомогою кіски.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *