З подіуму в маси: кольорові брови «виходять в люди»

На перший погляд кольорові брови можуть здатися дикістю, чимось розрахованим на покази мод або дизайнерські фотосесії.

Не секрет, що щоб утримати клієнта і ще не раз повернути його в свою майстерню візажиста, потрібно вміти дивувати. Найчастіше майстрам макіяжу доводиться втілювати макіяжі «як у Гоар», «ось такі смоки», але коли ідеї клієнта закінчуються що робити далі?

Пропонуйте своїм моделям розбавляти стандартні макіяжу незвичайними елементами, наприклад — кольоровими бровами.

cb3bda754ad97c38d08600612616b5c5.pngКреатівние варіанти
1.Омбре. Перехід від світлого до темного можна зробити максимально класичним, наприклад від чорного до сірого або вишневому, такі брови хоч і будуть помітні, але не змусять вашу модель відчувати себе ніяково в незвичному образі.

2.Акценти. В силу модних тенденцій, багато дівчат забарвлюють кілька пасом в яскраві кольори: малинові, сині, зелені та будь-які інші. Відмінним варіантом для таких клієнток буде розставити яскраві акценти не лише на зачісці, але і на бровах (намагайтеся максимально наближено підбирати колір).

3.Аксессуари. Крім яскравого кольору, на брови можна прикріплювати різні елементи, від невеликих страз до масивних паєток і блискіток.

техніка виконання
1.Волоскі брів покриваються тональним кремом або консилером, щоб природний колір повністю освітлити. Не забувайте ретельно прочесати брову після цього, інакше ви отримаєте злиплу масу.

2.Цветним олівцем для брів або око промальовується нижня лінія, потім штриховими рухами намічаються окремі волоски.

3.Скошенной пензлем і тінями в тон олівця заповнюється вся область брови.

4.Результати фіксується прозорим гелем для брів.

Бажаючим надовго отримати кольорові брови доведеться ризикувати здоров’ям волосків, адже спершу майстер повинен освітлити їх і лише потім пофарбувати в бажаний колір. Такі маніпуляції можуть привести до втрати густоти брів, за яку багато хто довго і наполегливо б’ються.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *