Японський манікюр p shine

Японський манікюр p shine – це один з двох методів догляду за нігтями по японській програмі. Для такого догляду використовуються спеціальні набори косметичних засобів на натуральних інгредієнтах. Існує дві лінійки таких коштів Masura і P Shine.

Особливості манікюру P Shine

Головною відмінною рисою будь-якого японського манікюру є не декоративний догляд, спрямований на надання красивої форми нігтям за допомогою спилювання його поверхні, шліфування і маскування недоліків, а досягнення краси за рахунок оздоровлення нігтя.

При більшості видів манікюру використовуються поверхневі кошти, які приховують дефекти і створюють ілюзію краси і здоров’я нігтьової пластини. Насправді вони лише поглиблюють проблеми нігтів, закупорюючи пори і погіршуючи харчування і постачання всіх клітин киснем.

Японський манікюр p shine прагне надати красу рукам і нігтям за рахунок повернути їм здоров’я. Тільки естетично бездоганний і абсолютно природний манікюр, на думку японців, може бути дійсно привабливим. В ході манікюру використовуються унікальні натуральні зміцнюють і оздоровлюючі кошти з лінійки p shine.

Японський еко манікюр p shine: етапи

Процедура даного манікюру виконується в три етапи:

1. Спочатку виконується видалення захисного покриття нігтя. Це потрібно для полегшення доступу поживних компонентів у глибинні структури нігтьової пластини.

2. Другий етап можна назвати спа-процедури. Сюди входить комплекс заходів, спрямованих на харчування, відновлення і зволоження нігтя. У цій процедурі також використовуються засоби з серії японського манікюру пі шайн. Основна їх відмінність від традиційних косметичних засобів – використання тільки природних компонентів. В даних препаратах абсолютно виключено застосування кухонної солі, пемзи або мелених скорлупок і кісточок, що не дозволить травмувати поверхню нігтьової пластини. Також повністю виключається закупорка пір за рахунок виключення зі складу цих засобів різних масел, консервантів та ароматизаторів.

3. Завершальним етапом даного манікюру буде процедура зміцнення імунітету. Японський манікюр shine виконується з використанням натурального рідкого вуглеводню, що виділяється з печінки акули. У невеликих кількостях воно є і в нашому організмі. Відмінною особливістю даного засобу є відмінна засвоюваність через шкірні покриви і нігтьову пластину. На завершення виконується перманентне глянцевание нігтя. Висока ефективність гарантується тим, що для цієї процедури кошти використовуються тільки на базі натуральних компонентів, а також за рахунок майстерності виконавця. Саме тому дану процедуру краще замовити в салоні, де майстер навчений техніці її виконання. Глянцевание допомагає відновити захисну поверхню нігтя.

Японський манікюр Р: що входить в набір?

Такий набір ви можете купити і виконати японський манікюр p shine будинку. Однак навряд чи вам вдасться домогтися такого ефекту, як у салоні, адже ви не володієте технікою його виконання, як спеціально навчені майстри в подібних закладах.

Зазвичай стандартний набір для манікюру пі шайн входять такі засоби і пристосування:

* Баночка з живильним пастою для нігтьових пластин. Зазвичай ємність пофарбована в зелений колір.

* Рожева ємність зі спеціальною пудрою для глянцювання нігтьової поверхні.

* Дві пилки з замшевою покриттям. Пилка із зеленим покриттям призначена для обробки нігтів з пастою, а пилка з рожевим покриттям використовується для глянцювання з пудрою.

* Також в набір входить три шліфувальні подушечки.

* Пушер з пластику.

* Пилка з алмазним покриттям.

* Спеціальна серветка з замшевою напиленням.

Японський манікюр пі шайн краще замовити в салоні, де майстер зможе точно оцінити стан ваших нігтів і правильно розробити стратегію подальших дій для отримання максимального результату, який буде помітний з першої процедури.

Догляд за руками

Японський манікюр пишайн передбачає також догляд за шкірою рук. Для цього в набір включений спеціальний скраб на основі природних інгредієнтів. Його використання дозволяє розв’язати одразу кілька завдань:

* Очищення шкіри від токсинів і зашлакованості за рахунок відкривання пір.
* Відлущування верхнього ороговілого шару.
* Активізації вироблення колагенів.
* Процедура обробки рук скрабом дозволяє активізувати продукування гіалуронової кислоти і еластину. Все це допоможе відновити природну рівновагу компонентів.
* Також за рахунок обробки скрабом відбувається живлення і зволоження шкірних покривів, що дозволяє боротися з підвищеною пігментацією шкіри і уповільнити процеси старіння.

Показання та протипоказання

Вивчивши каталог салону, не варто поспішати замовляти японський манікюр пі шайн, насамперед потрібно вивчити протипоказання для такої процедури, а також показання для її проведення. Так, даний вид манікюру варто замовити при таких проблемах:

* Якщо стан ваших нігтів погіршився через одноманітного харчування і брак вітамінів.
* При ламкості, сухості і слоении нігтів манікюр допоможе повернути їм здоров’я і красу.
* При дуже повільному зростанні нігтьової пластини ситуацію вдасться покращити за допомогою даного методу.
* Якщо потрібно відновити нігті після нарощування.
* Пошкоджені і проблемні нігті також вдасться відновити з допомогою японського манікюру.

Головна особливість методу в тому, що для його проведення немає ніяких протипоказань. Єдиний недолік – дорожнеча.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *