Як клеїти накладні вії

Пухнасті довгі вії — це завжди пишність погляду. Очі стають виразними, а погляд чарівним.
Але не у всіх жінок від природи вії шикарні. А, значить, вони намагаються зробити їх привабливими за допомогою накладних вій

Накладні вії виглядають супер, тільки не варто купувати неприродною довжини і густоти.
Клеєм користуватися, звичайно ж, тільки для вій, інакше шкіра на повіках зіпсується безповоротно, що не найстрашніше, а от очі … Їх треба берегти!

Підводити очі, після наклейки вій, необхідно для того, щоб не було помітно лінії приклеювання і замаскувати клей, якщо раптом перебрали з його кількістю. При цьому краще користуватися рідким підведенням, щоб не змістити і не відклеїти вії, перед наклеюванням нафарбуйте свої вії.

Класичні чорні вії ідеально підійдуть для вечірнього макіяжу. Вони ефектно підкреслюють глибину погляду, візуально збільшують очі, вигідно відтіняють їх колір, додають погляду виразність.
Накладні вії виготовляються вручну з натуральних волосся, відрізняються чудовою якістю, м’якістю, зручністю аплікації.

У косметичних магазинах продаються найрізноманітніші накладні вії — різної густини, різних кольорів, зі стразами і іншими прикрасами. Причому якщо їх правильно підібрати і правильно приклеїти — від справжніх просто неможливо відрізнити.

Накладні вії у вигляді кущиків дуже тонкі і ніжні, неможливо відрізнити від натуральних, приклеюються на спеціальний клей, який, висихаючи, стає прозорим. В кінці вашого свята їх завжди можна акуратно зняти, не ушкоджуючи своїх вій.
Зазвичай накладні вії продаються в наборі з клеєм.

Клей для вій

Хорошим вважається клей Mod Lash Adhesive. Він використовується для фіксації накладних вій. Це нешкідливий клей на латексній основі, який буде тримати Ваші вії до тих пір, поки Ви їх не знімете. Він буває прозорого і темного кольорів. Прозорий (або іноді його називають білим) повністю висихає і стає непомітним. Він універсальний, і його використовують найчастіше. Клей темного кольору має той же склад, що і прозорий, але при висиханні він стає практично чорним, що робити підстава (тесемку) штучної вії практично непомітною на столітті і допомагає їй злитися з натуральної вією.

Як приклеювати вії?

за допомогою пінцета обережно підніміть вії з одного боку

• приміряйте, чи підходить довжина до Ваших століть (якщо вони занадто довгі, обріжте зайву частину)

• приклейте вії близько до коренів Ваших натуральних вій через кілька хвилин Ви вже можете наносити макіяж, як зазвичай.

• Обережно візьміть стрічку з віями і нанесіть клеючий склад. Зачекайте 30 секунд, поки клей не стане липким.

• Прикладіть смужку накладних вій якомога ближче до натуральних і приклейте до шкіри акуратним легким натисненням.

• підводите очі, бажано використовувати рідку підводку для очей) вії призначені для багаторазового використання

• після того, як Ви зніміть вії, нанесіть на їх підставу клей для накладних вій і помістіть на пластикову підставку, на якій вони продавалися (якщо Ви будете зберігати їх таким чином, вії надовго збережуть свою форму і вид) Увага! Ніколи не наносите клей безпосередньо на повіки.

• Вії накладаються після нанесення макіяжу. Акуратно прикладіть вії до повіки і перевірте, чи підходить вам їх довжина — вії повинні починатися у внутрішнього куточка ока і не заходити за зовнішній. Якщо вії довші, обріжте їх до отримання відповідної довжини.

 

 

Рекомендуємо переглянути майстер клас

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *