Як зробити густі брови

Густі брови надають обличчю моложавий вид.

Щоб домогтися такого ефекту, потрібно діяти в двох напрямках: по-перше, забезпечити брів постійний догляд, а по-друге, освоїти правильну техніку макіяжу.
Почніть оздоровлення брів з виключення негативного впливу на них.

Мило і спирт, що містяться в косметичних засобах, висушують і виснажують волосяні цибулини. Тому, застосовуючи косметичні продукти, призначені для шкіри обличчя, уникайте їх потрапляння на область брів.

Декоративну косметику видаляйте за допомогою будь-якого рослинного масла, краще всього використовувати реп’яхову або касторову. Щодня приділяйте увагу догляду за бровами. Заведіть спеціальну щіточку, з її допомогою розчісуйте брови в різних напрямках. Така процедура стимулює зростання волосків. Бажано проводити її двічі на день, вранці і ввечері. Корисно також робити спеціальний масаж області брів, який складається в поєднанні погладжують, поплескували, надавлюють, вібруючих рухів. Добре змащувати брови відварами цілющих трав: кропиви, ромашки, шавлії.

Ці ванночки можна чергувати з аплікаціями з реп’яхової або касторової олії, або масла усьми. Правильний макіяж брів дозволить їм виглядати гущі. Придбайте відповідний за кольором олівець, пудру для брів, прозорий гель, жорстку кутову щіточку з короткою щетиною і спеціальний гребінець у формі зубної щітки. Олівцем прорисуйте відсутні волоски брів, створюючи ілюзію густоти. Зверніть увагу, що користуватися слід тільки ідеально відточеним олівцем, який дозволяє малювати дуже тонкі лінії. Щіточкою для брів растушуйте слід від олівця, це створить більш природний вигляд. Потім занурте цей же інструмент в пудру і нанесіть її поверх олівця. Завершіть макіяж розчісуванням волосків вгору-вниз, щоб вони лягли правильно. Зафіксуйте форму брів за допомогою спеціального гелю.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *