Як зберегти молодість шкіри обличчя надовго?

Для жінки природно прагнути зберегти свою красу і молодість якомога довше. Але від законів природи не піти, і з роками шкіра піддається віковим змінам — зморшки, пігментація, сухість і в’ялість.

Вже після тридцяти років жінки починають замислюватися, як зберегти шкіру у хорошому стані і позбутися від перших ознак в’янення. Ближче до сорока маски і масаж вже не працюють і саме час переходити до більш дієвих способів, які допоможуть підтримати еластичність і пружність дерми за рахунок активізування вироблення колагену.

Популярні й ефективні процедури для омолодження

  • Фотоомолодження — щадний спосіб відновлення молодості. Допомагає відновити пошкоджені клітини, розгладити зморшки, прибрати пігментацію, а також активізувати вироблення колагену і еластину.
  • Мезотерапія — ефективна методика омолодження, заснована на введенні під шкіру активних речовин, в тому числі і вітамінів для додання шкірі еластичності. Допомагає забути про сірому кольорі обличчя, зморшки, сухість, нерівному рельєфі.
  • Лазерний пілінг — абсолютно безпечний, нетравматічность і безболісний спосіб омолодження. Допомагає поліпшити структуру епідермісу, позбутися від пігментації, повернути еластичність, свіжість і бархатистість.

Переваги лазерного пілінгу

У сучасній косметології все частіше перевага віддається лазерного пілінгу, який ефективний при естетичних дефекти різного характеру. Дізнатися все про переваги цієї процедури можна на сайті laserone.com.ua, записавшись на консультацію до лікаря-косметолога.

Показання до проведення процедури

  •  гусячі лапки » біля очей;
  •  ранні і вже глибокі зморшки;
  •  пориста щільна шкіра з забитими порами;
  •  нерівний рельєф, наслідки акне;
  •  тьмяний колір обличчя, відсутність рум’янцю.
У процесі лазерного пілінгу відбувається оновлення і вирівнювання епідермісу, поліпшуються його захисні властивості, підвищується еластичність. Щоб закріпити результат і надовго забути про зморшках, забитих порах і нерівностях, необхідно пройти курс лазерних пілінгів.
Як і будь-яка косметична або медична процедура, лазерне омолодження має свої протипоказання, наприклад, наявність інфекційних захворювань, онкологічних хвороб, вагітність і лактація. Підбирати процедуру повинен лікар-косметолог в умовах клініки, враховуючи ваш стан здоров’я і наявність можливих протипоказань.
Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *