Як запобігти зморшки: все набагато простіше, ніж здається!

Ознаки старіння шкіри бачаться в кошмарних снах навіть самим молоденьким дівчатам. Замість того, щоб боятися, варто дізнатися як запобігти появі зморшок. Адже фахівці стверджують: відстрочити ці процеси набагато легше, ніж потім намагатися їх усунути.

Для початку потрібно точно визначити свій тип шкіри. Для цього існує безліч способів. Але найкраще сходити до косметолога. Тому що це дуже важливо. Невідповідна косметика здатна спровокувати появу передчасних зморшок! До того ж обрана тобою косметика повинна ще бути адаптована під твій вік. Адже у шкіри в 20 років дещо інші потреби, ніж в 30, і навіть в 25. Тим більше омолоджуюча косметика в юному віці буде згубною.

Після цього підбери відповідні засоби для догляду. Серед них обов’язково повинні бути гель для вмивання, тонік і молочко, крем, а також маска.

За молодістю до природи!

Чудодійний і дуже доступне засіб догляду за будь-якою шкірою – настої на травах. Варто тільки підібрати під тип шкіри певну рослину в аптеці. Їх можна приготувати самостійно, а можна купити вже готові.

Також завжди гарні вітамінні маски з натуральних інгредієнтів. Може, підемо до бабці за рецептами!

Масаж – тренуй лицьові м’язи

Масаж – це той засіб, який стане відмінною профілактикою старіння шкіри. Вивчи кілька методик, які запобігають зморшки, і застосовуй кожен день по 10-15 хвилин. Також варто кілька разів на тиждень ходить на цю процедуру до професійного косметолога.

А якщо ти совместишь м’який масаж з нанесенням крему на шкіру обличчя щоранку і щовечора, то досягнеш вражаючих результатів.

Посміхайся, а хмуритися не треба!

Найпершими на нашому обличчі з’являються мімічні зморшки. Вони вимальовуються на лобі, на носі, біля губ та очей. Часто такі вади стають наслідком занадто бурхливого прояву емоцій на твоєму обличчі. Не варто зайвий раз надто хмуритися або нарочито кривити губи, тим більше щурить очі. Але це зовсім не означає, що кам’яне обличчя допоможе запобігти появі зморшок.

Усмішка – це гарна гімнастика для обличчя.

Але ось від занадто яскравою міміки варто позбуватися, як від шкідливої звички. Наприклад, обов’язково носи окуляри в сонячну погоду, щоб не жмуритися; будинки приклеивай на перенісся пластир, щоб не морщити перенісся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *