Як відростити брови?

Як зробити брови природними і густими, — читайте в огляді

Форма широких природних брів давно зміцнилася як б’юті-тренда. І в підтвердження цьому відкриваються все нові і нові brow-бари, випускаються численні колекції, присвячені догляду або макіяжу тільки брів.

Тим, кого природа не обділила густими і широкими бровами, турбуватися не потрібно. А що робити власницям тонких і рідкісних, «закатованих» за довгі роки нескінченними корекціями? Відрощувати!

З’ясовуємо, як зробити брови широкими і модними!

використовуйте скраб

Регулярно отшелушивая шкіру, ми дозволимо новим волоскам пробитися крізь верхній шар шкіри. А ще покращимо мікроциркуляцію і тим самим простимулюємо ріст волосся.

Для цього підійде звичайний скраб для обличчя, яким ви регулярно користуєтеся.Візьміть невелику кількість засобу і помасажуйте їм брови і шкіру навколо.Процедуру повторюйте протягом місяця приблизно 2 рази на тиждень, на чутливою, сухою або роздратованою шкірі — раз в тиждень.

наносите масло

Паралельно зі скрабом використовуйте поживне масло для брів.Найпростіший і бюджетний варіант — касторове масло. Обзаведіться спеціальної жорсткої щіточкою і з її допомогою втирайте масло в брови. Для цього підійде і звичайна зубна щітка (тільки беріть жорстку). Процедуру проводите на ніч. Делікатними двмженіямі без натиску проведіть щіткою по бровах спочатку в одну сторону. потім в іншу. Якщо у вас чутлива шкіра, то від ісползованія жорсткої щітки краще відмовитися, а застосовувати для нанесення масла щіточку від старої туші (тільки попередньо гарненько промийте її) або спеціальну щіточку для вій і брів.

наносите масло

Паралельно зі скрабом використову пожівне масло для брів.

Найпростішій и бюджетний варіант — касторової олії. Обзаведіться спеціальної жорсткої щіточкою и з ее с помощью втирайте масло в брови. Для цього підійде и звичайна зубна щітка (только беріть жорсткий). Процедуру проводите на ніч. Делікатнімі двмженіямі без натиску проведіть щіткою по бровах спочатку в одну сторону. потім в іншу. Если у вас чутліва шкіра, то від ісползованія жорсткої щітки краще відмовітіся, а застосовуваті для нанесення масла щіточку від старої туші (только Попередньо Гарненько промійте ее) або спеціальну щіточку для вій и брів.

Забудьте про пінцетВідрощуючи брови, на час забудьте про пінцет. Нехай волоски ростуть як їм заманеться, адже природні брови дуже актуальні.А поки волоски відростають, укладайте їх фіксуючим гелем і фарбуйте тушшю, щоб надати бровам форму і текстуру.Рекомендуємо переглянути майстер класhttps://www.youtube.com/watch?v=x1HT-8APPhQ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *