Як відростити брови

В результаті регулярного вищипування брови можуть перетворитися в дуже тонкі «ниточки».

Тим часом, серед останніх трендів — густі і навіть кущисті брови. Чи можна повернути цій рисі особи первозданний вигляд?

Роберт Джонс, якого називають «гуру макіяжу», пропонує жінкам, охочим відростити брови, дати їм спокій хоча б на пару місяців. На цей час потрібно повністю відмовитися від проріджування, навіть якщо ви помітили «зайві» волоски, що ростуть не там, де потрібно. Природна форма брів відновлюється поступово: спочатку волосок може вирости досить далеко від тієї «ниточки», до якої ви звикли, потім порожній простір заповнять його побратими. Отже, потрібно запастися терпінням.

Не діяти, тим не менш, не варто. Волосках можна і потрібно допомагати рости, застосовуючи для цього випробувані засоби. Благотворно діють на брови реп’яхову і касторове масла, що застосовуються у вигляді аплікацій. Засіб необхідно злегка підігріти на водяній бані, потім пальцем або ватною паличкою нанести на попередньо очищену область брів. Через 30 хвилин видалити залишки масла серветкою. Менш відомим продуктом в Росії є чудодійна усьма — рослина, яке широко застосовують в Узбекистані і Таджикистані для стимуляції росту брів і вій. В арабських країнах маслом усьми лікують важкі ступеня облисіння за рахунок того, що воно надає стимулюючу дію на волосяні цибулини. Ще корисніше застосовувати свіжовичавлений сік цієї рослини.

Регулярно змащуючи їм брови, ви не тільки досягнете їх густоти, але і зробите темніше, як після самого якісного фарбування. Деяким допомагає метод, прямо протилежний тому, що пропонує Роберт Джонс: повне сбривание брів. Після цього волоски відростають досить швидко, вже через 1,5-2 тижні, і брови можуть стати набагато густіше. Зверніть увагу, що цибулини волосся дуже страждають від впливу косметичних засобів, до складу яких входить спирт і мило. Якщо ви щодня використовуєте такі продукти для особи, уникайте зачіпати область брів. Декоративну косметику краще видаляти за допомогою все тих же масел.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *