Як вибрати маску для шкіри обличчя

Як правильно готувати особа до нанесення маски і вибирати їх?

Типи масок

Для того щоб правильно вибрати маску, виходите з типу шкіри і того стану, в якому шкіра знаходиться на даний момент. Так, очищаючі маски необхідні насамперед жирної і комбінованої шкіри, а поживні — сухої і нормальної. Але у випадку якщо ваша шкіра лущиться, є сенс робити зволожуючі маски — вони потрібні як сухої, так і жирної шкіри.

Освітлюючі маски потрібні, якщо на шкірі є пігментні плями. Підтягують, відновлюють і розгладжують маски косметологи рекомендують з 35-40 років для всіх типів шкіри.

При цьому маски бувають різних типів: тканинні, кремові і плівкові. Маски-плівки відлущують ороговілі клітини, стягують пори, матують шкіру. Кремові маски можна не змивати і навіть використовувати 1-2 рази в тиждень замість крему на ніч. Тканинні справляються з набряком, зволожують і розгладжують зморшки.

Як підготувати шкіру до нанесення маски

Ретельно очистіть обличчя. А в разі якщо ви готуєтеся до нанесення очищає маски, зробіть пілінг. Маску важливо наносити тільки на суху шкіру. До речі, після нанесення очищувальної маски важливо нанести на обличчя зволожуючу сироватку або крем.

Як часто потрібно наносити маску

Все залежить від складу. Чим активніше інгредієнти, тим рідше можна користуватися засобом. Завжди погоджуйте дії з інструкцією: ні в якому разі не перетримуйте маску. Головний ознака того, що пора зупинитися — це висипання на шкірі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *