Як професійно пофарбувати брови, не виходячи з дому

Дівчата і жінки, які строго стежать за своєю зовнішністю, нерідко користуються послугами професійного косметолога або візажиста, коли хочуть змінити колір і форму брів.

 

Однак наш б’юті-експерт, популярний топ-візажист Олена Кригіна переконана — при наявності докладної відео-інструкції професійно пофарбувати і відкоригувати брови можна і самостійно, не виходячи з дому.

Продукти, які використовувала Лена Кригіна для фарбування брів Світло-рожевий олівець YVES ROCHER Couleurs Nature 3 in1 Eye Pencil 08 Blanc Світло-коричневий барвник для брів і вій REFECTO CIL Light Brown Класичний коричневий барвник для брів і вій REFECTO CIL Brown Оксидант 3% — ний Ємність для розмішування фарби Маленька синтетична кисть зі скошеним краєм Тіні для брів Anastasia Beverly Hills, відтінок Blond Барвний гель для брів Anastasia Beverly Hills Tinted Brow Gel Покрокова інструкція для фарбування брів: 1Чем точніше і правильніше ми визначимо форму майбутньої брови, тим бе зупречнее у нас вийде результат. Тому перед фарбуванням ми малюємо свого роду трафарет. Для цього світло-рожевим олівцем відзначаємо пропорції. А саме: спочатку проводимо вертикальну лінію від крила носа і відзначаємо точку початку брови. Потім проводимо лінію, яка з’єднує крило носа і зовнішній куточок ока — на перетині з лінією брови вона вкаже точку закінчення цієї самої брови. Лінія, що проходить через крило носа і зовнішню частину райдужки вкаже на точку зламу брови (так звану найвищу точку).

Щоб всі ці пропорції дотримати максимально точно, перегляньте ще раз спеціальний ролик, присвячений якраз визначенням ідеальної форми брови. 2Точно такі ж позначки робимо і на другий брови. 3Затем рівною лінією по нижній межі брови з’єднуємо позначки між собою — таким чином у нас поступово вимальовується трафарет для фарбування. Важливо, щоб ця лінія була чіткою, жирної, добре промальовані. По суті, саме цей рожевий трафарет — фундамент вашої майбутньої брови. 4Затем беремо барвник, колір — світло-коричневий або класичний коричневий. Як правило, в комплекті з фарбами йдуть особливі палички, стеки або щіточки для нанесення — їх краще відразу ж викинути або віддати дітям для виробів. А для фарбування брів ми беремо маленьку плоску синтетичну кисть зі скошеним краєм. 5В невелику скляну ємність видавлюємо з тюбика «горошину» барвника і відразу ж додаємо до неї оксидант — 5-6 крапель. Ретельно змішуємо інгредієнти і приступаємо до фарбування: пензлем наносимо барвник на брову, не переступаючи межу між верхньою повікою і самою бровою (тобто тут саму лінію, яку ми прочертили олівцем). 6Еслі свої брови у вас від природи тонкі, а ви хочете, щоб вони виглядали «щедріше», то при окресленні рожевого трафарету ви можете опустити лінію кордону трохи нижче вашої природної лінії брови. Таким чином при фарбуванні ви наносите барвник не тільки на волоски брови, але і на шкіру під бровою. 7Еслі при фарбуванні у вас десь з’явився «неслухняний» грудочку фарби або її надлишок — скористайтеся ватною паличкою.

Але ні в якому разі не вторгатися в область фарбування пальцями, спонжем або ватяними дисками — ви зіпсуєте всю справу. 8Остаткі барвника викладаємо на брови, після чого підстава кожної брови додатково «протираємо» ватною паличкою. Через 7-10 хвилин знімаємо залишки барвника вологою серветкою. Вуаля! Ви змінили брови — а значить, ви повністю змінили свій образ! Легкий макіяж для забарвлених брів: 1Несмотря на те, що після фарбування брови вже набувають привабливу форму і яскравість, легкий макіяж їм все ж не завадить. Тієї ж пензлем зі скошеним краєм набираємо тіні для брів трохи попелястого відтінку і, знявши надлишки на руку, викладаємо на брови. Спочатку проводимо нижню межу брови, потім розподіляємо колір по всій ширині. Щоб вирівняти брови між собою, можна візуально трохи підняти одну (фарбувати трохи ширше її верхню межу) і опустити іншу (фарбувати трохи жирніше, відповідно, її нижню межу). 2В висновку можна нанести на брови трохи фарбувального гелю.

Як і туш для вій, гель обволікає кожен волосок, тим самим надаючи брів обсяг і акуратний закінчений вигляд. Б’юті-поради Олени Кригін прорисовуючи рожевим олівцем «хвостик» брови, не обмежуйтеся відміткою закінчення брови — трохи витягніть лінію далі, до скронь. Самі ідеальні ємності для змішування невеликої кількості фарби (при фарбуванні брів або вій) — це скляні кришечки від флаконів з парфумами. Чим довше ви тримаєте фарбу на бровах, тим яскравіше вийде колір. Оптимальний час — близько 10 хвилин. При виборі кольору тіней для брів, я раджу брати відтінок трохи світліше вашого натурального кольору на 1-2 тони. Справа в тому, що найчастіше тіні потрібно лише для заповнення світлих ділянок між волосками, а не для фарбування самих брів. Тому природніше буде виглядати саме ті відтінки тіней, що трохи світліше кольору волосків на бровах.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *