Як прибрати носогубні складки

Носогубні складки — неприємна проблема, яка часто проявляється в ранньому віці. Пробуємо з нею боротися!

Захищайтеся від сонця

Головний ворог шкіри — це сонячні промені, які не тільки старять тіло, але і чреваті серйозними захворюваннями. Так що обзаведіться засобами з UVA і UVB захистом. Не треба думати, що такі продукти стануть в нагоді вам під час пляжного відпочинку. Сонце міських джунглів не менш небезпечно. Якщо не хочете обмазуватися кремом з голови до ніг перед виходом з будинку, то обзаведіться засобами з подвійною функцією: тональником або пудрою з УФ-захистом.

Дружите з антиоксидантами

Антиоксиданти протистоять вільним радикалам, які люблять руйнувати мембрану клітини (що разом з іншим загрожує швидкого старіння організму). А зустрічаються наші рятівники в цитрусових, полуниці, ківі, помідори, брокколі, шпинат, злаках і горіхах.

Доглядайте за шкірою

Найбільш ефективними в боротьбі з носогубними складками стануть фруктові маски для обличчя (вони містять органічні кислоти, які теж на вашій стороні в цьому питанні). Не зайвим буде також спробувати патчі, які відмінно зволожують шкіру.

І зрозуміло, беспроигршный варіант у вирішенні проблеми — це ін’єкції в кабінеті косметолога.

Спробуйте заморозку

Лід — це відомий народний засіб проти почервонінь, синців і складок. Цей метод боротьби з несовешенствами шкіри іронічно називається «Сніговою королевою». Для того щоб він подіяв, скрутіть лід в рушник і починайте протирання, які повинні тривати 20-30 хвилин.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *