Як правильно використовувати парфумерію

Багато косметичні марки пропонують різні засоби для догляду за тілом, які володіють тим же ароматом, що й аналогічний парфум. Проте в кремах, лосьйонах, гелях для духа і інших косметичних продуктах вміст ароматичних речовин становить не більше 1%.

Ці кошти подарують вам улюблений аромат, який збережеться протягом двох годин, а також забезпечать повноцінний догляд за шкірою. А якщо ви спочатку нанесення крем, а потім скористаєтеся туалетного або парфумованої водою тієї ж серії, то запах стане більш інтенсивним і збережеться на весь день.

Як бачите, різні види парфуму призначені для різних цілей і не дублюють один одного. Тому на своєму туалетному столику краще мати кілька варіантів, які ви будете чергувати в залежності від настрою і ситуації.

Секрети нанесення парфуму

Після того, як ви вибрали приємний аромат і його відповідну концентрацію, залишилося лише навчитися правильно наносити парфуми на шкіру. Ось кілька секретів, завдяки яким запах краще розкриється і збережеться на більш довгий термін.

Будь парфумерний продукт потрібно наносити тільки на чисту шкіру. В іншому випадку його аромат змішується з запахом вашої шкіри, поту й інших косметичних засобів. «Коктейль», який вийде на виході, може не мати нічого спільного з ароматів духів, який вам так подобається.

Щоб парфум краще вбирався і довше тримався, його варто наносити на трохи вологу шкіру.

Не варто наносити парфум тільки на шию, тому що звідти аромат піднімається вгору і швидко випаровується. Збризніть туалетною водою ліктьові згини, зап’ястя і підколінні ямки і аромат збережеться набагато довше.

Не наносіть парфуми на одяг, так як його аромат може по-новому проявити себе при контакті з різними тканинами. Крім того, він може змішатися з запахом прального порошку або кондиціонера для білизни.

Пам’ятайте про те, що з часом ви звикнете до запаху парфумів і практично перестанете відчувати. Але це не означає, що потрібно перед виходом з дому виливати на себе цілий флакон туалетної води або духів. Оточуючі, на відміну від вас, чудово відчувають аромат, тому пари крапель парфумів, нанесених на ключові точки, буде цілком достатньо. В іншому випадку навіть самий приємний запах здасться людям нав’язливим і задушливим.

Якщо ви вирішили змінити духи, обов’язково виперіть весь одяг, на якій залишився запах попереднього парфуму. Якщо аромати змішаються, навряд чи з цього вийде щось хороше.

Дотримуйтесь наших рекомендацій, і прекрасний аромат стане вашою візитною карткою цієї жінки.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *