Як економно використовувати парфумерію

У сучасному світі повному ритмічності і божевільної метушні, ми не можемо собі уявити наше нормальне існування без парфумерії. Флакон ароматних духів або туалетної води – це один із самих головних подарунків, який, безсумнівно, радує кожної людини, якщо звичайно аромат підібраний правильно.

Ми користуємося парфумом щодня, завдаючи любі пахощі на себе вранці, вдень і ввечері. Від частого користування, ми змушені постійно здобувати нові парфуми. Комусь краще купувати один і той же парфум, не змінюючи своїх традиційних смаків, а хтось бажає порадувати себе і оточуючих новим ексклюзивним шлейфом приємних духів. І те й інше, на жаль, дуже затратно, тому хочеться розповісти вам, милі дами, як можна заощадити на парфум, але бути в центрі уваги як леді, пахуча ніжним ароматом.

Флакон парфуму – хитрий винахід

Виробники парфумерії, як і інші підприємці, в першу чергу націлені на хорошу реалізацію своєї продукції. Тому вони теж користуються хитрими знахідками, щоб «обдурити» своїх покупців. Так, наприклад, флакон, в який поміщають духи, створений з товстого скла, оформленого в яку-небудь незвичайну фігуру. Залізне виправдання парфумерів на цей рахунок укладається з унікальному дизайні, що підкреслює ніжне пахощі парфумів. Однак всупереч красивим словами, товсте скло, а саме дно флакона – це хороший спосіб скоротити обсяг наливу парфумів в ємність.Тому, купуючи парфуми, намагайтеся підбирати парфуми у флаконі з тонкого скла. На вітринах парфумерії також зустрічаються пофарбовані флакони, фарба на яких заважає подивитися натуральний обсяг рідини. Для того щоб визначити обсяг налитих духів, подивіться на флакон, тримаючи його перед лампою.

Наносьте правильно парфуми

Від правильного носіння духів залежить тривалість їх використання. І якщо не знати деяких тонкощів застосування, можна розоритися на безглуздому розбризкуванні дорогого парфуму. Щоб аромат парфумів був найбільш відчутним, капніть ними на зап’ястя рук і за вушками, адже це найбільш чутливі і менш потовыделяемые зони тіла, на яких пахощі парфумів практично не змінюється.

Також можна тривалий час, не один день пахнути приємним парфумом, якщо нанести його на елементи одягу. Але тут необхідно врахувати одну умову: деякі тканини виділяють особливі запахи, які можуть змішатися з ароматом парфумів і змінити його. Тому перш ніж нанести парфуми на плаття або блузку, ретельно вивчіть матеріал їх виготовлення.

Унікальний спосіб збільшити пахощі духів

Згідно медичним дослідженням, шкіра стає ніжною і більш сприйнятливою при інтенсивному зволоженні. Штучно такий ефект можна досягти за допомогою зволожуючого крему, який попередньо необхідно нанести на шкіру рук і шиї. Після чого акуратно нанесіть парфуми на тіло. Натуральні компоненти парфумів, після зволоження швидше дадуть пахощі любі надійно закріпиться» на тілі людини.

Фейковая парфумерія – шанс заощадити

Вам сподобалися розкішні дорогі парфуми елітної фірми, але ви не можете дозволити собі їх купити. На радість жінкам існує фейковая парфумерія, яка коштує набагато дешевше. До того ж духи, що є копією престижного парфуму, доступні в будь-якому магазині. І хоча така продукція парфуму має ряд істотних недоліків, жінки схильні до їх купівлі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *