Вікові нюанси при виборі парфумерії

Вибір парфумів — це ціла церемонія, до якої жіноча половина людства відноситься дуже ретельно. З ідеальної точки зору у кожної жінки в косметичній скарбничці повинні бути не одні парфуми, а велика колекція парфумерії, розділена по приводах застосування. Однак навіть при такому цікавому умови, варто дотримуватися один важливий аспект, вибір парфуму за віковими рамками.Погодьтеся, що терпкі, пахучі гострими трав’янистими ароматами духи ніколи не підійдуть милою вісімнадцятирічній дівчині, яка «кишить» романтикою і легкістю, у якої в голові прогулянки з друзями, відпочинок з коханою людиною і просто безтурботне життя. І навпаки, жінка похилого віку не зможе гармонійно поєднуватися з ароматом солодких фруктів або ніжних квітів, так як це ознака поганого тону. Так у чому головні особливості вікового вибору парфумерії. Спробуємо розібратися.

Різкість духів впливає на вікові обмеження

Відразу ж хочеться відзначити, що різкість не треба плутати зі стійкістю духів. Якими б не були аромати, парфумерія завжди повинна бути стійка і якісна, інакше навіщо витрачати зайві гроші. Тепер перейдемо до різкості парфумів, а точніше до його ароматів. Найбільш різким вважається парфум з вмістом цитрусового пахощів. Незважаючи на певну гірковатість аромату, складену в низьких нотках, це унікальний парфум підходящий для віку до 25 років, що характеризується з легкістю і бездоганною красою.Не менш різкими ароматами можна вважати запах деревних компонентів, підкріплених ефектним ароматом лаванди або жасмину. Такі духи добре поєднуються з чином витонченої бізнес-леді, так як він не притягує увагу оточуючих, як до щось вітряного і безтурботного. А навпаки, дає можливість розповісти про вас як про розумну і інтелігентній жінці.

Як прийнято вважати в вихованій суспільстві, жінка не має віку, проте — це дуже престижно стати розкішною жінкою похилого віку, якій будуть захоплюватися абсолютно всі люди. Створити унікальний образ немолодої пані допоможуть аромати трав’янистих компонентів, що нагадують шипрові колекції, які впевнено підкреслить солідність милої жінки.

Вікова класифікація парфуму з натуральним компонентам духів

Ефірні масла, які є невід’ємною частиною практично всіх духів, містять у собі фруктові аромати, які по-різному характеризують жінку. Наприклад, пахощі соковитого банана краще всього поєднується з денними яскравими прогулянками по парку, або екстремального подорожі на якомусь транспорті. Такі види захоплень переважають у молоді, а це значить, що бананові пахощів абсолютно не підходять жінкам від 45 років.

Класичні масла хвойних дерев, включають в себе особливу терпкість, здатну надати жіночності і елегантності жінці, перешагнувшей кордон 45-річчя. До того ж доведено наукою, що хвойні аромати, благотворно впливають на артеріальний тиск і суттєво покращують кровообіг.

Аромати, які не впливають на вікові тонкощі парфумерії

Унікальним компонентом жіночого парфуму є аромат жасмину, який ідеально підходить як милим 16-річним кокеткам, так і 45-річним граціозним дамам. І ніякі компоненти не зіпсують дивовижне пахощі жасмину, так він відноситься до аромату вищих ноток, а значить, його стійкість перевищує середньостатистичні аромати, що відносяться до повсякденного парфуму.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *