ВИДИ БРІВ І ХАРАКТЕР ЛЮДЕЙ: ПОЄДНАННЯ, ПРО ЯКІ ВИ ЩЕ НЕ ЗНАЄТЕ

Як нам відомо, світ складається з дрібниць.

Так само ідеальний образ складається з деталей, навіть з тих, які часом можуть здатися малопомітними. До таких деталей, що грає важливу роль у формуванні особливостей зовнішності, потрібно віднести брови, а саме їх форму, розмір, довжину і інші характеристики, від яких залежить не тільки гармонійність образу, але і характер людини.

ОСОБЛИВОСТІ БРІВ І ХАРАКТЕР ЖІНКИ

Ось такі бувають жіночі брови по формі

Брови є не просто горизонтальними лініями з волосся на нашому обличчі, призначення яких — захищати очі від поту і пилу. Від їх форми залежить зовнішність людини і в якійсь мірі його характер, з їх допомогою можна надати виразність очам, підкреслити глибину їх кольору.
Змінивши натуральні брови, ви можете зробити абсолютно іншим сприйняття вашої зовнішності. У якому образі хотілося б вам постати перед людьми: невинному, кокетливому або строгому? Давайте дізнаємося про різновиди брів і їх вплив на характер жінки.
без брів
Особа без брів — людина без характеру

Трохи зануримося в історію. У XV столітті в аристократичних колах Нідерландів, Франції та Італії існувала мода на блідий колір шкіри обличчя, високе чисте чоло і струнку довгу шию.
Щоб відповідати ідеальному образу і здаватися красивою жінки того часу йшли на багато жертви. Для цього вони не тільки видаляли брови, але і голили частина волосся над чолом і на потилиці. Зараз такі маніпуляції з видалення волосся над очима символізує про відсутність характеру у дівчини.
Брови різної ширини

Ширина брів має таке ж велике значення, як і їх форма

Натуральні брови без особливих змін не несуть ніякої прихованої інформації. А ось тонка лінія дуг символізує суперженственность. Давайте розглянемо вплив ширини брів на особу дівчини.
тонкі
Вищипані дуже тонко бровки часто носять жінки з сильним вольовим характером
Вищипані дуже тонко бровки часто носять жінки з сильним вольовим характером
Жінка з такими дугами не уявляє своє життя без чоловіка, вона хоче подарунків, турботи, квітів і навіть поклоніння. А ось тонка і кругла форма підкреслює такі риси своєї власниці як прагнення бути лідером, вольовий характер, жага влади, бажання стати знаменитою і цілеспрямованість.
Тонкі брови здатні врівноважити довге й худе обличчя, надати образу гармонійність. Але з таким обрамленням очей варто бути вкрай обережною, адже вони здатні додати до віку кілька зайвих років, тому більш розумно носити їх молодим особам, але не жінкам у віці.
Порада! Якщо ви випадково зробили лінію з волосся тонше, ніж потрібно або вам просто необхідно швидко змінити форму і товщину дуг, можете придбати накладні брови. Вони допоможуть вам виглядати так, як хочеться, при цьому виглядають накладні волоски дуже природно. З цими бровками вам не доведеться використовувати косметику або чекати поки відросте власні волоски, але їх ціна близько 600 -1 тис. Грн., Тому дозволити їх зможе не кожна дівчина.широкі

Великі брови вимагають постійного догляду і надання потрібної форми, адже в занедбаному вигляді вони здатні повністю перекреслити жіночність і додати якусь дикість

Дуже рідкісні, непомітні дуги абсолютно не прикрашають дівчат. Але брови, трохи відрізняються по ширині від звичайних ліній над очима, дозволяють багатьом представницям прекрасної статі виглядати привабливо, зачаровують своєю природністю. Такі бровки мають темпераментні і сильні особистості, що володіють жіночністю і особливою чуттєвістю.
Порада! Не заводьте свої брови, особливо якщо вони у вас густі і темні. Використовуйте необхідні інструменти для догляду та додання чіткості ліній, адже запущені волоски, що стирчать в різні боки, можуть зробити вас схожою на відомого Леоніда Брежнєва. Погодьтеся, для дівчини це не найкраще схожість.

Такі дуги є нині модними, вони привертають увагу до своєї власниці природностью і природністю. До того ж показують мудрість, силу і цілеспрямованість своєї власниці. Не дарма на Русі дівчата з «соболиними» бровами були еталоном краси, адже чим густіше вони були, тим розумніша вважався людина.
Незважаючи на все, підходять широкі лінії не всім. Варто відзначити, що занадто низько ростуть волоски здатні створити на обличчі навіть самої життєрадісною власниці маску суворості і похмурості. Вони ідеально підходять для дівчат, які люблять простоту. Незважаючи на те, що увага акцентується на природності, такі бровки потребують догляду і хоча б у мінімальному корекції.
Але в цілому практично незаймані лінії з мінімальною корекцією форми викликають такі асоціації — первісність, природні і натуральні прояви сутності жінок, в тому числі сексуальність. Доречно виглядають такі «дикі» бровки лише на молодих особах.
Закруглені (дугоподібні)
Закруглені брови — знак бізнес-леді

Жінка з дугоподібної формою брів може бути обережною, обачною артисткою або бізнес-леді. Такі лінії рах

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *