Ветивер. Частина 3: найцікавіші парфуми

У перших двох частинах було згадано стільки назв ароматів і марок, що в них зовсім просто заплутатися. Щоб не загубитися в морі ветіверових ароматів, я вибрала кілька самих, на мій погляд, цікавих. Розповім про них докладніше, виділивши кілька граней кожного аромату.

Свіжість.Vetiver Babylone з колекції Armani Prive від Giorgio Armani. Це легкий і повітряний аромат, натхненний садами Вавилона. У деревної композиції цитрусові (бергамот, цитрон і мандарин) сусідять з солодкими прянощами (зеленим кардамоном, коріандром і рожевим перцем). Шлейф розкривається ароматом ветівера, запах якого стає сухим і жорстким, то свіжим, майже анісовим. Доповнюють ветивер відтінки пачулі.
Апетитність.Vetiver Tonka з колекції Hermessence від Hermes. Елегантний деревний аромат, в якому ветивер доповнено солодкими відтінками бобів тонка і акцентами фундука. М’яка, оксамитова композиція розкривається нотами бергамота, неролі, зеленого фундука, ветівера, сухофруктів, смажених горіхів і бобів тонка з Нігерії. Автором аромату є Жан-Клод Еллена (Jean Claude Ellena), який поєднав у цьому парфюме поезію і найкращі інгредієнти.
Мода.The Beat for Men від Burberry. Цитрусові і білий мускус огортають свіжістю сучасний акорд ветівера. Авторами аромату є Олів’є Польж (Olivier Polge) і Домитиль Бертьє (Domitille Bertier) з IFF. Вони створили композицію, що починається нотою мускусного цитрона, підкресленого ветівером і дрібкою перцю. Додатковими нотами модного і безпосереднього парфуму є фіалка й болотна дірка.
Елегантність.Vetiver pour Elle від Guerlain. Унікальний ветиверовый аромат, що розкривається відтінками квітів апельсина і жимолості. Парфум розкриває жіночну бік деревного запаху ветівера, який стає більш ніжним під впливом квіткових нот. Чуттєвості композиції додає відтінок бобів тонка. Мені дуже подобається флакон цього аромату — при одному погляді на нього стає свіже і якось навіть світліше на душі.

Загадковість.Encre Noir від Lalique. Для цього спокусливого аромату ветивер розкрив свої теплі і димні сторони, які занурюють нас у містичну темну ауру східних ночей. Наталі Лорсон (Nathalie Lorson) з Firmenich поєднала в цій композиції два види ветівера: теплий, спокійний і шкірний бурбонський ветивер і загадковий і димний гаїтянська ветивер. Грубуватий, але ароматний кипарис відкриває аромат, а мускус і кашмировая деревина забезпечують обволікаючий шлейф.
Природність.Vetiver Dance від Tauer Perfumes. Ветивер поєднується з унікальними рослинними нотами шавлії і конвалії. Це аромат контрастів, побудованих навколо насиченого запаху кореня ветівера з острова Ява. Парфум бадьорить завдяки іскристим нотами шкірки грейпфрута і перцю. Свіжість забезпечують конвалія і зелено-пряні акценти мускатного шавлії. У «базі» деревина кедра поєднується з бальзамними нотами.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *