Варто користуватися шампунем?!

Це питання здається зовсім дурним.

 Адже шампунь – чи не перший засіб гігієни для кожної людини. А насправді відповідь на це дивне запитання не так вже очевидний.

Сьогодні портал VIPLady розбирається в співвідношенні шкоди/користь від використання шампуню.

Небезпеку, яку таять звичайні шампуні?

Шампуні, як і інші розрекламовані засоби по догляду за волоссям ніби бальзаму-ополіскувача, кондиціонера і т. д. містять безліч хімічних елементів. І як не дивно, не тільки корисних! Так, до складу шампунів, які зобов’язані зробити наші волосся блискучим і шовковистим, входять небезпечні речовини. Потрібні вони для того, щоб шампунь красиво пінився, приємно пах і довго зберігався! Хімічні складові мало того, що в перспективі можуть погано вплинути на шевелюру, так ще і привести до проблем зі здоров’ям.Спочатку, наприклад, це алергії, потім – дерматити, а далі – нервові розлади, проблеми з серцем. А також – передчасне старіння.

У більшості випадків організм самостійно бореться з негативними впливами. І найчастіше шкідливі токсини ним виводяться. Але іноді ми стаємо беззахисними перед ними, коли слабшає імунітет або порушується видільна функція організму.

Але не все так погано, цього можна уникнути, якщо постаратися.

Шампунь призведе до депресії? Це ще якщо пощастить!

Вибираючи шампунь, потрібно уважно вивчати його складу. А ми розповімо, яких його елементів потрібно уникати. Отже, рейтинг найбільш шкідливих речовин в шампуні, який і зараз може стояти на твоїй домашній поличці у ванній.

  1. Лаурилсульфат натрію (він же – порел, SIS, лаурил сульфат, сульфат натрію). Найнебезпечніше і токсичну складова. Воно утворює піну і знежирює шкіру голови. А потім, як мінімум, призводить до лущення шкіри. Але з часом цей хімічні елемент проникає в організм і накопичується в очах, печінки, і навіть клітинах мозку.
  2. Барвники неприродні для додання кольору. Наприклад, в більшості випадків перламутровий відтінок шампунь отримує завдяки миш » яку, ртуті та свинцю. Так, що сама розумієш, їх небезпека складно переоцінити. Такі шампуні можуть стати винуватцем психічних розладів і навіть раку.
  3. Штучні ароматизатори. Звертай увагу і на запах шампуню. Нав’язливий запах – погана ознака. Аромати, які його творять, можуть призвести до депресії, а також до головних болів, алергій, агресії, погіршення пам’яті.

Що ж робити?

Віддавай перевагу шампунів на основі натуральних олій, не нехтуй бабусиними рецептами по догляду за волоссям. До того ж замість «шкідливого» рейтингу пропонуємо альтернативний.

  1. Лаурилсульфат амонію замінить першу сходинку в попередньому рейтингу.
  2. Прозорі шампуні-гелі не містять жодних барвників.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *