З увагою та турботою про шкіру рук

Щоб бути чудово красивою, жінці потрібно піклуватися про себе. І, звичайно ж, одним з головних штрихів у портреті привабливої жінки є манікюр.  Регулярний манікюр та парафін допомагає зробити шкіру рук ніжною, гладенькою, м’якою. І, звичайно ж, позитивно впливає на нігті – вони стають міцними і здоровими. Зазвичай використовуємо косметику бренду  kenzo. Його якість відома в усьому світі.

Косметика по уходу за руками
Косметика по уходу за руками

Як проводиться салонний манікюр?

У нашому салоні особливу увагу приділяють гігієни і безпеки. Тут наше правило – краще переборщити, ніж десь недоглядеть. З цієї причини перед кожною процедурою майстер заздалегідь готує різні гігієнічні і косметичні засоби, стерилізовані інструменти і комплект чистих рушників.

Перед манікюром майстер оглядає руки і нігті клієнта. Завдання майстра – визначити наявність шкірних захворювань, а також оцінити стан нігтів. Коли підготовка закінчена, майстер приступає до першої частини манікюру. Для цього він змочує одноразові ватні тампони в спеціальному розчині, збагаченому вітамінами. Цей розчин не тільки живить нігті, але і видаляє найменші сліди старих лаків.

В залежності від уподобань клієнта далі виконується одна з процедур. 

Перша процедура передбачає розм’якшення кутикули за допомогою теплих ванночок з відновлюючими речовинами і поживними травами. Друга – використання розм’якшуються коштів, які дозволять видалити кутикулу без застосування манікюрних ножиць і щипчики.

Коли кутикула вже видалена, а підстави нігтьових пластин оброблені, майстер робить легкий масаж рук. Це проміжний етап, на якому втираються в шкіру живильні креми і ароматні масла – це дозволяє розслабити м’язи і тонізувати шкіру.

Під час наступного етапу нігтям надається обрана клієнтом форма. Комусь більше до душі овальна форма нігтів, хтось віддає перевагу квадратної і т. д. Наші майстри можуть виконати будь-які ваші побажання. На останньому етапі нігтьові пластини поліруються, при бажанні клієнта на них також наноситься лак. На завершення майстер знову проводить масаж пальців рук, щоб поліпшити циркуляцію крові.

Красиві доглянуті ручки – це гордість будь-якої жінки і наша робота!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *