Тренди майбутнього: нові засоби для волосся

Кожен рік косметичні бренди випускають засоби для волосся, призначення яких часом неможливо зрозуміти.

Для чого вони потрібні і як ними користуватися?

Насправді над створенням кожного косметичного засобу трудяться цілі лабораторії з вченими, які прагнуть винайти якусь «чарівну паличку», здатну миттєво виконати твоє бажання, а ще бажано, щоб засіб було універсальним (могло замінити кілька засобів), легким у застосуванні і недорогим.

Останнє побажання в засобах для волосся не завжди вдається виконати, адже їх створюють марки-професіонали (іноді у співпраці з відомими стилістами) або самі стилісти.

Сухий шампунь. Це найлегший спосіб освіжити волосся та зачіску. Пудра в його складі вбирає в себе шкірний жир, очищаючи шкіру голови. Перед його використанням необхідно струсити балончик, а потім розпорошити на корені волосся з відстані 20-30 см. Потім масажуючи шкіру голови пальцями або щіткою, щоб освіжити кожну пасмо. Якщо волосся чисті, то шампунь можна розпорошити на всю довжину: це зробить їх більш щільними і слухняними.

Парфум для волосся. Засіб винайдено для того, щоб надавати волоссю легкий ненав’язливий аромат твого улюбленого парфуму і попередити вбирання сторонніх запахів. Може також містити корисні для волосся інгредієнти (сонячні фільтри, вітаміни). Парфум необхідно розпилювати на волосся з відстані 30 див.

Пудра для волосся. Стилісти часто замінюють її сухим шампунем, т. до. вона теж вбирає надлишки шкірного жиру, але її головне призначення — моделювати об’єм.Наносити її потрібно на коріння сухого волосся (після використання термостайлеров) і розтерти пальцями.

Незмивний кондиціонер. Може бути зволожуючим, надає блиск, полегшує розчісування, живильним або захищає колір фарбованого волосся. А може бути і універсальним — включати всі ефекти. Розпорошувати його потрібно на сухі або вологі волосся з відстані 10 див.

Рідка пудра. Виконує ті ж функції, що і розсипчаста пудра, т. до. її рідка основа при розпиленні перетворюється в суху і надає текстуру волосся, ущільнюючи їх і вбираючи надлишки шкірного жиру. Наносити потрібно тільки на висушені локони, попередньо струсивши флакон: тільки на корені або по всій довжині.

Консилер для коренів. Улюблене засіб моделей, які між показами мод не встигають записатися до стиліста. У ньому містяться тонуючі пігменти, які при розпиленні закріплюються на кутикули волосся і маскують природний колір. Пігменти розчиняються тільки під дією шампуню (тому простий дощ їм не страшний). Розпиляти консилер необхідно на проділ і віскі як звичайний лак – з відстані 20 см, а потім злегка збити укладання біля коренів пальцями.

Термозахисний спрей. Незамінний засіб для збереження здоров’я волосся. Можна розпорошити на сухі або вологі волосся після застосування укладальних засобів і до використання фена або стайлера.

Крем для укладання. Краще працює на вологе волосся. Щоб зробити кожен волосок візуально товще, а укладання еластичною і стійкою, крем необхідно наносити по всій довжині волосся до самих кінчиків. Допомагає зберігати форму завитків і локонів.

Моделююча паста. Схожа на щільний крем або віск для фіксації укладання. Не додає об’єм, але і не склеює волосся. Дозволяє виділити пасма або надати потрібну форму укладанні. Для цього необхідно розподілити засіб розміром з монету руками по волоссю, попередньо розігрівши його в долонях, і потім надати потрібну форму.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *