Tinted Brow Gel Anastasia Beverly Hills- мій фаворит серед тонуючих гелів для брів

Сьогодні я хочу вам розповісти про своє фаворита серед тонуючих гелів для бровей- Tinted Brow Gel Anastasia Beverly Hills.

Відразу хотілося б відзначити, що всі косметичні засоби для брів Anastasia Beverly Hills заслуговують на окрему увагу завдяки їх відмінній якості. Але зараз я розповім вам саме про тонуючим гелі для брів, користуюся яким я вже більше півроку.

ОПИС ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Тонуючий гель для брів Anastasia Beverly Hills має відразу двома важливими властивостями:

забарвлює волоски брів в потрібний відтінок;
фіксує волоски в потрібному положенні на весь день, що дозволяє абсолютно не турбуватися про стан навіть найбільш «неслухняних» брів.
Наноситься гель на бровки за допомогою спеціальної щіточки (як у туші для вій), одночасно причісуючи і фарбуючи волоски.

Крім того, гель містить світловідбиваючі частинки, які злегка поблискують при певному освітленні (на сонці). Але хотілося б зауважити, що цей блиск настільки делікатний і ненав’язливий, що зовсім не заважає брів виглядати природно і натурально. По-моєму, світловідбиваючі частинки швидше створюють обсяг, ніж блиск.

Тонуючий гель для брів можна використовувати окремо від інших косметичних засобів, або в якості завершального кроку при макіяжі брів.

Виробник представив 7 відтінків тонуючого гелю для брів. Обсяг- 9г.

На офіційному сайті тонуючий гель коштує 22 у.о. На Амазон також можна купити гель за 22 у.о. безпосередньо у офіційного продавця. У інших продавців гель коштує набагато дорожче, та й у офіційних представників купувати завжди надійніше … У Мінську я знайшла в продажу тонуючий гель для брів Anastasia Beverly Hills за 35 у.о. (На 15.12.2016г.).

ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ

У мене тонуючий гель для брів у відтінку Caramel (карамель). Цей відтінок підійде багатьом дівчатам різних типів зовнішності, але особливо гарний він для дівчат з пшеничного кольору волоссям. На шкірі гель виглядає ось так:

тонуючий гель для брів

Я часто використовую гель як самостійний продукт, коли мені потрібно швидко привести в порядок брови (нанесення займає не більше 5 секунд). При цьому бровки набувають гарний відтінок і протягом всього дня не потребують додаткового догляду. Але найбільше я люблю використовувати тонуючий гель після нанесення декоративної косметики на бровки, тоді гель стає завершальним штрихом в макіяжі брів. Виглядає такий макіяж брів дуже гармонійно і красиво.

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Тонуючий гель для брів Anastasia Beverly Hills однозначно кращий з усіх гелів, які мені доводилося куштувати на сьогоднішній день! Він абсолютно точно гідний вашої уваги! Розумно підходите до покупки, правильно підбирайте відтінок гелю і тоді ви залишитеся задоволені !!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *