Татуаж брів

Багато жінок стикаються з проблемою зіпсованого макіяжу під час дощу або палючого спеки.

Під впливом несприятливих погодних умов підводка брів розмазується, туш тече, а так хочеться, щоб час на нанесення мейк-апу не було витрачено даремно, і він зберігався довгий час.

Деякі дами підфарбовують брови, і це досить виснажлива процедура.

Сучасні технології відкрили приголомшливе рішення — перманентний макіяж. Татуаж брів дозволяє змінити природну форму, колір брів і позбавити себе від підфарбовування їх на кілька років. Багато хто ставиться до нього з побоюванням, а даремно. Його можна назвати справжньою панацеєю для жінок, які мають алергію на косметику або носять окуляри, які розмазують ідеально намальовану форму брів. Також татуаж брів прийде на допомогу жінкам, які мають надмірне потовиділення. А під час відпочинку на морі або купання в басейні татуаж брів просто незамінний.

На сьогоднішній день в косметичних салонах вам запропонують на вибір близько ста колірних відтінків, тому отримати ідеальний тон брів, відповідний до кольору вашого волосся і шкіри, не складе труднощів. Два найпоширеніші способи нанесення татуажу брів — «м’яка растушевка» і «волосок до волоска». Вони однаково надійні, але дають різні результати. «Волосок до волоска» — це техніка прорісовиванія в області брів волосків обраного кольору і розміру. В результаті виходить ефект натуральних брів, чітких і густих. Якщо ваші брови рідкі або практично відсутні, цей спосіб доведеться до речі. Техніка «м’якої розтушовування» створює видимість ідеально підфарбованих олівцем брів. Ще одна перевага перманентного макіяжу — він не вимагає спеціального догляду, потрібно лише вчасно видаляти волоски, що виходять за область татуажу. І до речі, він виконується без додаткового знеболення. Що стосується протипоказань, то вони можуть бути тимчасовими (вагітність, годування грудьми, ін’єкції ботокса) або медичними (захворювання серця, високий тиск, цукровий діабет). Роблячи татуаж, ви економите час і виглядаєте так, немов вас постійно супроводжує ваш візажист, поправляє недоліки макіяжу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *