Стрункі коліна за 2 тижні!

Повертаємо молодість вашим ніжкам.

Як по колам на зрізі дерева можна підрахувати вік рослини, так і за жіночим колін можна визначити, скільки на світі живе їхня власниця. На жаль, саме ця частина нашого тіла невблаганно швидко старіє, так як там знаходиться найменше сальних залоз. Цей факт підвищує уразливість перед впливом сонячних променів і перепадів температури.

Крім іншого, на м’язи і суглоби колін лягає велике навантаження, так як вони беруть участь практично у всіх наших рухах. Не доводиться дивуватися тому, що вони швидко приходять в бруд вигляд.

Продовжити радість від носіння міні-спідниць допоможе ряд нескладних вправ, який приведуть ваші коліна «почуття» і допоможуть прибрати з них жирові відкладення.

 

Вправа 1

Вихідне положення – ставимо ноги разом, руками впираємося в трохи зігнуті коліна. Починаємо виконання обертаючих рухів, в кожну сторону слід здійснювати за 15-20 рухів за чотири підходи. Це ж вправу можна повторити широко розставивши ноги в сторони.

Вправа 2

Необхідно, спираючись на що-небудь, підняти ногу вперед на дев’яносто градусів. Починаємо згинати і розгинати гомілку приблизно по 15-25 разів для кожної.

Вправа 3

Спираючись на певну опору, починаємо підйом на шкарпетки, стояти слід при цьому на одній нозі. Потім переходимо на наступну ногу. Вправа виконується по 15-25 разів для кожної ноги.

Вправа 4

Встаньте прямо, розташувавши ноги разом, відведіть руки назад і з’єднайте лопатки. Присідайте, дотягуючись руками до п’ят. Таких присідань слід зробити три підходи по 50 разів. Щоденне виконання вправи, прибере жирові відкладення на колінах за два тижні.

Вправа 5

Знову встаньте біля опори, і піднімайтеся на носках 15-20 раз на одній, потім на іншій нозі. Можна навіть взяти в руки невеликі гантелі. Якщо починає зводити гомілку, зупиніться, обережно помасажуйте її, потягніть на себе великий палець ноги, і продовжуйте вправу.
Буває так, що це не дуже допомагає, і зводить ногу знову – тоді слід ретельно переглянути раціон харчування, тому що подібні стани можливі при нестачі певних мінералів.

Вправа 6

Розтяжка допомагає повернути колін рухливість, покращує кровопостачання шкіри, тим самим покращуючи її стан. Встаньте біля стіни, на невеликій відстані, покладіть долоню лівої руки на стіну, а правою візьміться за гомілку правої ноги. Випряміть праву ногу і тягніть на себе; протримається близько 15 секунд. Поверніться і проробіть те ж саме з іншою ногою.

Посилити омолоджуючий ефект допоможуть маски та обгортання на основі кефіру. Пом’якшити шкіру і зняти набряки посприяє суміш кефіру і свіжої капусти. Для цього вам знадобиться капусту натерти на дрібній тертці і змішати її з невеликою кількістю кисломолочного напою. Суміш необхідно накладати на розпарену шкіру колін. Зверху накрийте капустяним листям і накладіть теплу пов’язку на 20-25 хвилин. Після цього змийте маску теплою водою, промокніть шкіру і зволожите її кремом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *