Способи отримання ідеальних брів. Які існують процедури

Брови — обрамлення особи будь-якої людини.

Красиві, акуратні і вірно підібрані брови можуть омолодити жінку, відкрити обличчя і візуально змінити зовні в кращу сторону. Про важливість правильних брів я писала раніше.

Зараз поговоримо про способи отримання бажаних брів.

Відразу скажу, що за бровами необхідно доглядати щодня! Волоски будуть акуратно лежати і рости значно швидше. Про відхід докладніше тут.

Отже, які способи отримання ідеальних брів існують на сьогоднішній день?

Моделювання, корекція форми брів

Моделювання корекція брів пінцетом ніткойЕтот варіант відмінно підійде для розкішних густих брів, яким необхідно надати тільки форму. До речі, чоловіки часто користуються саме таким способом підтримки брів в доглянутому стані. Зазначу, що симетричні брови правильної форми краще зробити у майстра, а не самостійно.

Періодичність: повторювати процедуру у майстри необхідно в залежності від інтенсивності росту волосків. В середньому, кожні 3-4 тижні.
Вартість дизайну форми у мене: 3 500 руб., У майстрів моєї студії — 1 500 руб.

фарбування фарбою

Фарбування брів краскойПодходіт для тих, у кого слабко виражені брови. Фарба наповнює їх кольором. Зазначу, фарба для фарбування волосся не підходить брів! Використовуйте тільки спеціальну фарбу для брів.

А краще не експериментуйте і приходьте до майстра, який підбере ідеальну форму і відповідний для вас колір.

Періодичність: 2-3 тижні.

Біотатуаж брів новинка!

хна для брів brow henna біотатуаж бровейДля цієї процедури використовується спеціальна хна коричневого кольору. Має кілька відтінків, тому підійде для всіх (брюнетки, блондікі, шатенки, сиві). Відмінність від звичайної фарби в тому, що хна тримається не тільки на волосках, а й на шкірі досить тривалий час, в той час, як звичайна фарба змивається з шкіри вже через пару днів.

Ця процедура відмінно підходить для рідкісних брів, мають порожні простору. Детально про процедуру читаємо тут.

Періодичність: 1 раз на місяць.

татуаж брів

Татуаж брів перманент бровейХорошо підійде тим, у кого практично не ростуть або зовсім відсутні брови. Уважно вибирайте майстра для цієї процедури, яка не занапастить ваше обличчя, а навпаки перетворить його.

Результат залишиться з вами на довгі місяці, процедура болюча, тому точно вирішите, чи готові ви до цього кроку або поки виберете для себе більш щадні методи, описані вище

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *