Сонячний настрій: під захистом «Care&Beauty Line»

Уяви собі світ без сонця… Невеселе видовище: ми б були блідими і депресивними, не отримуючи життєрадісну частку світла; не ходили б на пляж, не купалися б в сонячних променях та й взагалі, напевно, життя була неможлива.

Але яким би ласкавим не було сонце, яким би гарним і сексуальним не був би засмага, воно і неймовірно отруйна. Саме шкідливі ультрафіолетові випромінювання – одна з головних причин старіння шкіри. Але вихід є – приємна літня лінійка від бренду мінеральної СПА-косметики «Care&Beauty Line».

Не ховайся від сонця – воно таке нестрашне

Секс-символ всіх часів і народів Мерилін Монро ніколи не ходила на пляж і взагалі тотально ховалася від сонця за капелюхами, окулярами, по можливості, на виходила на вулицю в період спеки. Завдяки цьому, в тому числі, вона зберегла свою молодість до глибокого зрілого віку. Слава Богу, нам не потрібно йти на такі жертви, адже косметологія з тих часів пішла вперед і тепер є надійні засоби захисту від шкідливих випромінювань.
Кому як не ізраїльським виробникам винайти найкращі з таких засобів! Адже в цій чудовій країні практично кожен день – сонячний день. До того ж визнаний факт, що рівень розвитку ізраїльської косметології знаходиться на найвищому світовому рівні.
Спеціальна лінійка однією з найвідоміших ізраїльських компаній «Care&Beauty Line» настільки дієва і продумана, що може захистити навіть неймовірно ніжну дитячу шкіру.

Сонце не на шкоду: алгоритм дій від «Care&Beauty Line»

Для повністю безпечної засмаги слід застосовувати комплексний підхід.

  • Починається він з крему від сонця з захисним фактором SPF. Причому фахівці стверджують, що таких кремів в арсеналі має бути два: перший – з мінімальним фактором SPF (менше 15), а другий – з максимальним (30– 45).
  • Далі масло для засмаги. Саме воно забезпечить неймовірний шоколадний відтінок шкіри, який зводить чоловіків з розуму. «C&B» пропонує 3 масла з смачними назвами: горіхове, морквяне і морквяно-горіхове
  • А закріплюється ефект охолоджуючим гелем після засмаги, який відновлює водний баланс. У «C&B» для цього є інноваційний гель з екстрактом алое-віра і вітаміном Е. Він підживить і заспокоїть висушену шкіру.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *