СІМ РАЗІВ ВІДМІРЯЙ, ОДИН — ВІДРІЖ, АБО ЯК РОБЛЯТЬ ТАТУАЖ БРІВ

Татуж! Ця тема за останній десяток років стала найбільш обговорюваною і спірною, яка поділила людей на два табори.

Перші хочуть, щоб їх брови завжди мали потрібну форму і яскравий колір, а другі з усмішкою дістають стопку фото з невдалими варіантами татуажу і єхидно запитують «Ви цього хочете?». Я вирушаю на пошуки істини і відповіді на питання, як роблять татуаж брів.


Не знаєте, який татуаж брів краще робити? Тоді сьогоднішня стаття спеціально для вас.

ЛИКБЕЗ НА ТЕМУ «ТАТУАЖ»

Татуаж — найближчий родич татуювання, відрізняються техніки лише глибиною введення пігменту.
Любов до природності витіснила тонкі чорні брови з модного Олімпу і дала початок появи нових технік татуажу, які і покликані створити той самий натуральний ефект.
техніки татуажу

Європейський метод. Передбачає проведення татуажу нанесенням окремих штрихів однієї довжини і відтінку. При цьому «волоски» розташовуються паралельно один одному.
Техніка такого методу татуажу брів по достоїнству буде оцінена володарками слов’янського типу зовнішності, оскільки дозволяє створити «волоски» акуратно «зростаючими» в одному напрямку.

Європейська техніка
Східний метод. На відміну від європейського методу, штрихи при виконанні східного мають різну довжину і розташовуються з урахуванням природного росту волосся.
Вибирати дану методику я б радила тим, хто має достатньо темні і густі брови.
Східна техніка

Растушевка. Для виконання даного методу використовується пігмент декількох відтінків. На підставу брови наносять світлий колір, в той час як кінчик опрацьовується більш темним. В результаті створюється натуральний ефект брів, забарвлених тінями або олівцем.
Растушевка в татуаже брів

Змішаний метод. Об’єднав в собі переваги розтушовування і волоскової техніки. На 1/3 брови наноситься пігмент середньої інтенсивності і проводиться процедура розтушовування, 2/3 (кінчик) опрацьовується в волоскової техніці з використанням темного пігменту.
Кілька слів про форму
Складові вдалого татуажу: правильно підібрана форма, колір і техніка нанесення.
Отже, форма.
Головна помилка, яка призводить до появи демотиваторів на тему «Очікування / реальність» — бажання отримати такі ж брови, як на картинці в глянцевому журналі. Ви можете годинами зітхати над бровами Діти фон Тіз або Меган Фокс, але це не дасть гарантії того, що отримавши жадані бровки будиночком, ви знайдете гармонійний образ.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *