Силікон для волосся: блиск чи провал?

Вперше я дізналася про те, що силікон використовують для волосся в салоні.

 Тоді майстер, безуспішно роблячи мені об’ємну укладання в ретро-стилі, опустив руки і сказав – це неможливо: на волоссі занадто багато силікону. Не будучи хіміком або делікатної занудою, я не читаю склади косметики і не докапываюсь до принципу їх дії.

Суджу по результату: красиво/негарно… А даремно!

Без силікону нікуди?

Виявляється, це загадкове засіб закачують не тільки в губи і попу. Насправді всі ми користуємося силіконом кожен день. Він міститься в туші для вій, губних помадах – саме завдяки йому наші губи набувають сексапільний вологий блиск, в дезодорантах – там він усуває білий наліт і т. д. А вчені запевняють, що силікони абсолютно нешкідливі для нашого організму – не викликають подразнень, алергій, інтоксикації і т. д.
Найбільш поширене застосування силікону в косметиці для волосся – шампуні, бальзами, кондиціонери, маски, муси і лаки. Особливо незамінні силіконові кошти для панянок, які регулярно фарбують волосся. Тому що ці речовини візуально усувають пошкодження від агресивних барвників хімікатів – склеюють перепалені кінчики, надають волоссю блиску, шовковистості і м’якості.

Чудо-засіб: як це працює?

Безумовно, чудес не буває, особливо в тому, що стосується жіночої краси. У використанні силікону для волосся є і свої недоліки. Головний з них – відсутність лікувальної дії.
Силікони не живлять волосся, а служать маскуванням існуючих проблем. Така косметика обволікає кожну волосинку: так, вона захищає її від зовнішніх впливів (наприклад, фарбування, завивка, пекуче сонце, насичена хімікатами вода), але не лікує «хвороби» волосся. А за рахунок своїх «захисних» якостей може їх навіть загострювати. Силіконова поволока не допускає до твої волосся кисень, а це тягне за собою порушення ліпідного балансу та обмінних процесів.
Перебір з застосуванням силіконів на твоєму волоссі – дає ефект тяжкості. Саме тому об’ємна укладання на моїх волоссі геть «падала» буквально відразу – всі старання стиліста нанівець.
У підсумку, що ми маємо: зовні волосся виглядають добре, але насправді… Перебуваючи всередині силікону, наші локони ще більше послаблюються і руйнуються. Просто цього не видно – ми якісно замаскували проблему.

Який вихід?

Не можна дати однозначної відповіді на питання: силікони для волосся – це погано чи добре. Потрібно просто їх правильно застосовувати. Як звичайно: все добре в міру. Силиконосодежащими засобами потрібно користуватися буквально пару раз в тиждень. А для щоденного догляду необхідна натуральна косметика. Тоді твоє волосся не тільки створять ілюзію блиску, але і будуть такими по-справжньому.

Дівчатка такі дівчатка – «GirlsWillBeGirls»

Звичайна магазинна косметика, на жаль, не може нас порадувати натуральним органічним складом. Тому в пошуках дійсно корисних уходових засобів для наших волосся звертаємося за допомогою до магазини професійної косметики. Один з найбільш чудових – інтернет-магазин «GirlsWillBeGirls».
Ми знайшли тут відмінні бренди, які пропонують натуральну лікувальну косметику для волосся, абсолютно не містить силіконів:«Argital»«Oright»«Rene Furterer» і т. д.
У «GirlsWillBeGirls» є якісна косметика не тільки для волосся, але і по догляду за обличчям і тілом. Ці кошти вирішать будь-які проблеми з зовнішністю – і більше дзеркальця не буде до чого причепитися!
Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *