Шкідливий склад кремів для обличчя

Невід’ємною частиною жіночої косметички є крем для обличчя. 

Він використовується вранці, вдень, ввечері перед сном, перед виходом на вулицю, після прийняття душу, перед накладенням макіяжу і в багатьох інших випадках.

Але незмінним залишається одне – сучасна жінка за допомогою крему прагнути зробити шкіру на обличчі гладкою і здоровою, а аж ніяк не отримати купу проблем і навіть шкірних захворювань.

Шкідливий складу кремів для обличчя розпізнати не так вже і просто, навіть якщо він написаний на тюбику або баночці російською мовою. Щоб розібратися і визначити корисність більшості інгредієнтів, навіть п’ятірка з хімії в школі не допоможе. Розглянемо деякі з них.

Мінеральне масло, яке входить до складу багатьох зволожуючих кремів для обличчя є продуктом нафтопереробної промисловості і негативно впливає на шкіру. Воно закупорює пори, не даючи їм дихати. Результатом такого «чарівного» дії може стати вугровий висип.

До складу багатьох кремів для обличчя також входять парабени. Ці речовини застосовуються для збільшення терміну придатності крему, тобто по суті, це консерванти. В окремих випадках вони можуть стати причиною алергічних реакцій, дерматитів і навіть раку грудей. Хоча офіційно парабен вважається речовиною безпечним.

Для додання шкірі м’якості виробники кремів використовують арахідонову кислоту, яку виділяють з тваринної печінки. До потрапляння в косметологію вона використовувалася для виготовлення матерії, не пропускає вологу. Результатом тривалого застосування цієї речовини може стати зниження природної здатності чинити опір шкіри до зовнішніх подразників. Як наслідок – запалення, почервоніння, свербіж.

У складі крему для обличчя можна виявити ще одна речовина, покликане зробити шкіру м’якою – бензокаїн. Він використовується і в медичних цілях у якості препарату для місцевої анестезії. При тривалому вживанні може викликати порушення у функціонуванні нервової системи.

Як ви вже здогадалися, це далеко неповний список речовин, що входять до складу кремів для обличчя і здатних завдати значної шкоди вашій шкірі і здоров’ю в цілому.

Але не всі інгредієнти, що містяться в кремі, чреваті негативними наслідками. До складу кремів входять і корисні речовини. В основному, це екстракти всяких рослин, наприклад, алое віра. Також натуральні масла і інші речовини, які дійсно можуть зробити вашу шкіру чарівною. Але їх, як правило, мізерно мало.

Читайте склад кремів для обличчя, не покладайтеся на совість виробників, користуйтеся тільки перевіреними засобами і будьте гарними і молодими.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *