Що робить ваша шкіра, поки ви спите?

Секрети нічного догляду.

Всі ми любимо чудодійні сироватки, креми та інші зілля, які створили б диво відразу. Але виявляється, що все не так просто.

Зневоднена шкіра, опухлі очі, темні круги і жовтий або попелястий колір обличчя — всі вони є свідченням неповноцінного відпочинку і поганий ночі. Це наслідки впливу повсякденних пошкоджень від вільних радикалів, які заважають клітинного оновлення.

У фазі глибокого сну наше тіло природним чином відновлює здатність боротися з впливом довкілля чи природних пошкоджень.

Тому вранці після гарного відпочинку колір обличчя поліпшується і стає яскравішим. Сон знижує рівень гормону стресу, кортизолу, який несе відповідальність за виснаження шкіри, розтяжки і поява пігментних плям. Сон збільшує рівень мелатоніну, який діє як антиоксидант і допомагає усунути зморшки і темні плями.Гарний нічний відпочинок також допомагає активізувати спеціальні гормони росту, вироблення колагену незалежно від віку.

Важливо не тільки те, скільки ви спите, але і як добре у вас виходить це робити.

Тому можна використовувати спеціальні продукти з мелатоніном, щоб допомогти шкірі. Використовувати такі сироватки або креми потрібно за 30 хвилин до сну.

Також не забувайте про достатню зволоженість шкіри. Клітинна гідрація не менш важлива для еластичності і гарного кольору обличчя. Для цих фелей підійдуть засоби з гіалуронової кислотою або маслом ши.

Запобігти зневоднення шкіри можна також з допомогою спеціальної дієти. Досить включити у свій раціон багаті водою овочі та фрукти, наприклад такі, як огірки, кавуни, яблука. І не забувайте пити достатню кількість води протягом дня.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *