Секрет ідеальних брів

Красиві, доглянуті брови правильно підібраною форми підкреслять всі достоїнства особи і навіть поміняють візуально його пропорції.

Ідеальні, вони допоможуть змінити образ.
Різним типам особи підійдуть різні форми брів.

Так, на круглому найкраще будуть виглядати трохи зігнуті і закруглені на кінцях брови. Овальна форма передбачає плавні лінії. Ідеальними для трикутного типу будуть не дуже довгі і трохи підняті брови. Плавне дуга прикрасить квадратну форму обличчя. Стилісти не рекомендують опускати кінчики брів вниз, інакше особа буде виглядати похмурим і сумним. Неприємний насуплений вигляд особі додадуть брови, що зрослися на переніссі. Ідеальні брови повинні не тільки поєднуватися з типом особи — вони повинні відповідати обраному образу. Так, енергійної дівчині-спортсменці навряд чи підійдуть брови, ідеальні для жінки-вамп. Відома візажист Elke Von Freudenberg вважає, що найкраща форма брів — їх природна лінія, злегка підкоригована.

Щоб вибрати відповідну саме вам форму брів, спробуйте білим і темним олівцем промальовувати різні варіанти. Білим позначте області, які збираєтеся вискубати, чорним підведіть місця, які залишаться невищіпаннимі. Важливий для ідеальних брів також відтінок. Соковиті чорні брови підійдуть тільки пекучим брюнеткам. Блондинкам і рудим краще підібрати більш світлий відтінок, наприклад, темно-коричневий. В ідеалі колір брів повинен бути трохи темніше кольору волосся. Надати відповідну форму брів в перший раз і підібрати відповідний відтінок в домашніх умовах досить складно, тому краще всього звернутися за допомогою до майстра в салон краси. Далі проводити процедуру корекції і доглядати за бровами ви зможете самі. Корекція має на увазі вищипування спеціальним пінцетом відростають волосків. Процедуру проводять зазвичай раз в кілька днів. Ідеальні брови вимагають регулярного догляду.

Необхідно робити маски на основі поживних масел і проводити масаж. Останній сприяє рівномірному росту брів і підсилює кровообіг у відповідних зонах. Масаж можна виконувати за допомогою спеціальної щіточки, змоченою в оливковій або касторовій олії. Необхідно також вживати в їжу продукти, що містять вітаміни A, D, F, E. Вони не тільки допоможуть зробити зовнішній вигляд брів привабливим, але і принесуть користь всьому організму в цілому.

Рекомендуємо переглянути майстерклас з манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *