Самі знамениті парфуми світу

Немає жінки, яка байдужа до духів.

Це випробуваний засіб чарівності і зваблювання. Сприйняття запахів відноситься до наших глибинних інстинктів. Ми часом не можемо зрозуміти, чому одні з них нам подобаються, а інші, навпаки, відштовхують.

Парфумери винаходять все нові і нові аромати. Але лише небагатьом з них випадає шанс стати по-справжньому популярними і улюбленими і багато десятиліть входити в топи продажів. Представляю вам ці аромати.

Miss Dior від Dior

Цей аромат був випущений в світ у 1947 році. Він присвячений зухвалим, елегантним і чуттєвим жінкам. В даний час існує кілька варіацій цього популярного запаху.

Shalimar від Guerlain

Насичений чуттєвий аромат з запаморочливими східними нотами. Вийшов у світ в 1921 році і досі залишається затребуваним. У 2004 році була створена полегшена версія цього парфуму — Shalimar Light.

Coco Mademoiselle від Chanel

Духи були створені в 2001 році. Для них характерний легкий, чуттєвий аромат. Їх флакон майже повторює флакон всесвітньо знаменитих парфумів «Шанель №5».

Angel від Thierry Mugler

Популярні парфуми з вишуканим східним запахом. Вони також виділяються своїм оригінальним флаконом, увінчаним сяяла кришталевою зіркою.

La Petite Robe Noir («Маленьке чорне плаття») від Guerlain

Парфуми, що володіють тонким східним ароматом, були створені в 2012 році і швидко стали популярними. На думку знавців, втілюють собою справжній паризький шик.

Chanel N5 від Chanel

Цей легендарний аромат був створений в 1921 році. Коко Шанель попросила парфумера створити штучний аромат, тому в основу композиції лягли синтетичні компоненти в поєднанні з квітковими нотами.Ці духи досі є найвідомішими в світі. Вони створюють бездоганний образ елегантної, успішної зрілої жінки.

J’adore («Я люблю») від Dior

Елегантний, жіночний, витончений аромат з квітковими і фруктовими нотами був випущений в світ у 2000 році. На сьогоднішній день він є самим популярним у світі. В минулому році по продажам ці духи обігнали всі інші парфуми.

L’air du Temps («Дух часу») від Nina Ricci

Парфум був створений в 1948 році і до цих пір залишається одним з найбільш продаваних. Його запах створює відчуття радості, благополуччя, впевненості та безтурботності.

Opium від Yves Saint Laurent

Парфум був створений в 1977 році. Є найбільш стійким у світі. У ньому переважають чуттєві еротичні східні ноти. У цих парфумах міститься найвища концентрація алкоголю, завдяки чому вони залишають стійкий шлейф запаху.

Poison («Отрута», «Отрута») від Christian Dior

Духи з’явилися на ринку в 1985 році. Вважаються самими сексуальними духами в світі. Володіють пряним, чуттєвим, хвилюючим ароматом.

Obsession («Одержимість») від Calvin Klein

Аромат був створений в 1985 році. Цей чуттєвий провокаційний запах створює образ динамічної сучасної жінки, неординарної особистості, яку неможливо забути.

Від Shiseido Zen

Парфум став популярним завдяки інтересу до Японії. Відрізняється загадковим незвичайним запахом.

5th Avenue («5-та авеню») від Elizabeth Arden

Типово американський парфум: сильний, яскравий, стійкий. Був створений в 1996 році. Незмінно займає високі місця в рейтингах популярності. Це парфум для жінки, що володіє ідеальним почуттям стилю.

Bluebell («Дзвіночок») від Penhaligon’s

Ці англійські духи були випущені в 1985 році і стали популярними завдяки принцесі Діані, яка воліла їх усім іншим. А слідом за нею і мільйони її прихильниць у всьому світі.

Cool Water («Холодна вода») від Davidoff

Аромат був створений в 1988 році і до цих пір залишається популярним. Незмінно займає високі місця у рейтингах продажів.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *