Процес виготовлення твердих духів і їх ніжний аромат

Згадуючи про парфюм, ми відразу уявляємо красивий флакон духів і який-небудь приємний аромат. Адже офіційний вид туалетної води – це солодкувата рідина, яку наносять на тіло і одяг за допомогою пульверизатора, встановленого на флаконі. Однак, не так давно, винахідливі парфумери створили унікальні парфуми, які, безсумнівно, отримали популярність серед жінок. Це пояснюється активним продажем і реалізацією такого цікавого і загадкового варіанти парфуму.Перевагою твердих духів також є їх економне використання, так як вони вважаються більш стійкими і не вимагають постійного нанесення на тіло.

Як зробити самостійно тверді духи, використовуючи підручні засоби

Щоб приготувати тверді духи в домашніх умовах, необхідно взяти за основу твердого речовини віск. Його можна отримати з свічки, причому свічка повинна бути проста, не ароматизована. У спеціально підготовленій мисці, а саме, ретельно вимитої і висушеної, необхідно розтопити на водяній бані віск свічки до рідкої консистенції.

Далі для створення приємного аромату в розплавлений віск слід додати масло в співвідношенні 50 мл воску 10-15 крапель. Масло може бути найрізноманітнішим, наприклад, виноградне, абрикосове, і навіть хвойне, в залежності від того, парфуми якогось аромату ви хочете отримати. Якщо вас приваблює шипровий аромат, то за основу духів варто взяти хвойні масла, наприклад ялицеве, якщо ж вам подобається солодкий аромат, то для створення твердих парфумів необхідно абрикосові або ніжно цитрусові масла, а виноградна основа ідеально підійде жінкам, які люблять романтику.

Додавши основне масло віск, його слід трохи остудити, але до того моменту, коли віск стане знову ставати твердим.

Чистої піпеткою в злегка охолоджений віск потрібно капнути 3-4 краплі ефірних масел того аромату, яким ви хочете «прикрасити» ваші тверді духи. Можна використовувати декілька видів ефірних масел, тільки перед тим як помістити їх у віск, перевірте поєднання і сумісність цих ароматів з допомогою унікальної парфумерної таблиці, на якій всі аромати поділені на верхні і нижні ноти.

Отриманий розчин воску і масел слід ретельно перемішати, щоб пластівці застиглого масла розтеклися по всій воскової рідини. Після чого віск потрібно перелити в зручну для вас баночку. Це може бути декоративний флакон для твердих духів, чистий або ретельно вимитий, або яка-небудь тара з-під пудри, тіней та ін. косметики (переконайтеся, що ємність, колишня у вживанні, не пахне косметичними засобами, які були в ній до цього моменту). Далі щільно закриту ємність слід помістити в прохолодне темне місце для того, щоб духи затверділи і не втратили своїх ароматних якостей.

Як правильно використовувати тверді духи?

Тверді духи наносяться виключно на тіло жінки, але не на елементи одягу і всяких аксесуарів, в малій кількості, злегка втираючи пальчиками тверду основу. Перед тим як нанести цей дивовижний парфум на тіло, потріть його пальчиками, щоб від температури вашого тіла, віск трохи розплавився. Це робиться для того, щоб тверді парфуми не потекли на шиї або зап’ястях жінки. Місця нанесення аналогічні використання звичайних рідких духів, тобто шия, зап’ястя, а також за вушками і зона декольте.Ще одним цікавим способом використання твердих духів служить нанесення їх на кінчики волосся, виключаючи їх наелектризованість і отримуючи зручність стильного укладання і створення красивої зачіски.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *