Правильний догляд за бровами після татуажу

Не у кожної жінки ідеальні від народження брови, і це природне бажання домогтися їхньої досконалості за рахунок сучасних косметичних процедур.

Завдяки перманентного макіяжу можна скоректувати форму і колір цих дуг над очима. Але перш, ніж відправитися до майстра на саму процедуру подивися правила догляду за бровами після татуажу.

Категорично забороняється після процедури татуажу:

  • Не варто засмагати під сонцем, розпарювати обличчя (ходити в солярій, сауну), купатися в басейнах, море і відкритих водоймах.
  • Забороняється шкіру в області брів обробляти скрабом або наносити косметичні засоби.
  • Забороняється допускати сильне потіння, пересихання або переохолодження.
  • Допускати засихання і розтріскування кірочок.
  • Не допускати потрапляння на брови засобів, що містять у своєму складі алкоголь.
  • Самостійно зривати скоринки.

Догляд за бровами після татуажу

Після самої процедури з нанесення перманентного макіяжу може спостерігатися почервоніння і припухлості – це природна реакція на травмуючу зовнішнє дію. Все зійде дуже швидко. На наступний день з’являться скоринки. Їх ні в кому разі не можна зривати – можна пошкодити шкіру або зняти разом з скоринкою частина пігменту (а брови з пробілами нам ні до чого!).

Умиватися потрібно дуже обережно, не торкаючись області брів, і бажано кип’яченою водою. А витирати обличчя промакувальними рухами. Кілька разів в день до сходження кірочок необхідно змащувати область брів спеціальною маззю, попереджає запалення. Це може бути солкосерил, гидрокортизоновая мазь, актовегін, солкосерил або мазі від опіків (Рятувальник або Пантенол). Наносити мазь потрібно стерильними ватними паличками. Сильно не натискайте, і не тріть це може призвести до механічного сходженню кірочок, а це призведе до втрати кольору.

Вже через тиждень можна буде промацати шовковисту текстуру брів.

Варто відповідально поставитися до відходу в області брів. Він не складний, несе лише кілька обмежень. Після повного загоєння залишиться 30-40% від спочатку нанесеної фарби. І через місяць можна йти на процедуру корекції брів після татуажу. Природно, якщо результат влаштовує, то немає необхідності в корекції – насолоджуйтесь своїм звичайним життям!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *