Правда і вигадка про шугарінг

Не вся інформація про шугарінг, яку можна без зусиль знайти в рекламних та інформаційних статтях, відповідає дійсності.

Ми попросили експертів прокоментувати деякі міфи про шугарінг і пояснити, що в них правда, а що вигадка.

Останнім часом така процедура як шугарінг або цукрова епіляція набуває все більшу популярність.

І це закономірне явище. Володіючи цілим рядом переваг перед воскової епіляції (відсутність врослого волосся, менша болючість, відсутність почервоніння, роздратування, алергічної реакції), шугарінг простий в освоєнні і не вимагає великих вкладень.
Однак, не вся інформація про шугарінг, яку можна без зусиль знайти в рекламних та інформаційних статтях, відповідає дійсності.
Ми попросили експертів прокоментувати деякі міфи про шугарінг і пояснити, що в них правда, а що вигадка.

Міф №1: Шугарінг абсолютно безболісна процедура.

Оцінка експертів: вигадка.
Коментар:«Як би не мріяли жінки всього світу позбутися від небажаного волосся без болю, протипоказань і побічних ефектів, на даний момент таких методів не існує. І якщо побічних ефектів у шугарінга немає, список протипоказань вкрай короткий, то про повну відсутність болю говорити, на жаль, не доводиться. Однак, якщо порівнювати шугарінг з традиційною восковою епіляцією, то тут всі клієнти, які побували у хороших майстрів, сходяться на думці, що неприємні відчуття при шугарінг в кілька разів менше, ніж при воскової епіляції».

Міф №2: Шугарінг не викликає вростання волосся.

Оцінка експерта: чиста правда.
Коментар: «При шугарінг, на відміну від воскової епіляції, волоски видаляються в напрямку росту волосся. Такий метод є більш фізіологічним і не призводить до зміни розташування волосяних фолікулів у товщі шкіри. А адже саме зміна положення фолікулів при воскової епіляції, гоління проти росту волосся і видалення волосся за допомогою епілятора і призводить до вростання волосся. І раз при шугарінг немає зміщення фолікулів, то немає і врослого волосся. Так що одну проблему ми вирішили – від врослого волосся позбулися».

Міф №3: Шугарінг дуже складний в освоєнні метод, що вимагає від майстра великої вправності. Навчання займає кілька днів.
Оцінка експерта: вигадка.
Коментар: «Хоча шугарінг і вимагає від майстра певних навичок, але освоєння його, як правило, займає всього кілька годин. Звичайно, за умови, що навчає Вас досвідчений викладач і навчання шугарінгу відбувається індивідуально або в міні-групі».

Міф №4: Шугарінг настільки простий, що виконувати його може кожен, ніякі спеціальні навички не потрібні.
Оцінка експерта: вигадка.
Коментар:«Як і будь-яке нове справу, шугарінг вимагає від майстра деяких знань, умінь і навичок. І хоча придбати їх не так складно і цілком під силу тому, хто цього дійсно хоче, на освоєння шугарінга доведеться витратити кілька годин. Нам зустрічалися фахівці, що опанувала шугарингом на цілком професійному рівні самостійно, але на це у них пішли довгі години практики. Набагато ефективніше засвоїти шугарінг на спеціальних курсах, благо їх зараз досить багато і вони досить недорогі.Доцільно вибирати курси, що проводяться офіційними дистриб’юторами продукції для шугарінга, адже там викладачі безпосередньо зацікавлені в якісному навчанні».

Хочете записатися на навчання? Дзвоніть нам +7 (495) 66 99 460 або заповніть цю форму, і наш менеджер з Вами зв’яжеться.

Міф №5: Пасту для шугарінга можна приготувати вдома.
Оцінка експерта: правда наполовину.
Коментар:«Приготування пасти для шугарінга — досить складний технологічний процес, що займає чимало часу і вимагає обладнання, що дозволяє відстежувати проходження тих чи інших етапів виробництва. Навряд чи у Вас вдома є термометр, що дозволяє виміряти температуру, що перевищує 120 градусів, а саме підтримання такої температури протягом певного часу є одним з обов’язкових умов отримання високоякісної пасти для шугарінга.Є також ряд інших вимог, дотримання яких у домашніх умовах є досить скрутним, якщо тільки Ви не хочете перетворити Ваш будинок в наукову лабораторію. Тим не менш, нам відомі випадки отримання в домашніх умовах продукту, по своїх властивостях наближається допрофесійної пасті для шугарінга. Але ключове слово тут – «наближається».

Міф 6: Виробники цукрової пасти додають в неї якийсь «секретний інгредієнт», не знаючи якого неможливо виготовити пасту для шугарінга.
Оцінка експерта: вигадка.
Коментар:«У складі пасти для шугарінга повинні міститися лише наступні компоненти: глюкоза і фруктоза, отримані в процесі виробництва цукру, очищена вода і лимонна кислота (кращий натуральний лимонний сік), повністю нейтралізований в процесі виробництва. Вкрай важливим є те, що кислотність кінцевого продукту, тобто пасти для шугарінга повинна бути нейтральною (тобто не кислотної і не лужний).Заяви деяких виробників про те, що в їх продукті не міститься кислоти і тому він безпечний, є недобросовісною рекламою і не відповідають дійсності, оскільки виробництво цукрової пасти без кислоти неможливо. Але повторюся, для професійного косметолога вкрай важливо звертати увагу на кислотність кінцевого продукту. ВОНА ПОВИННА БУТИ НЕЙТРАЛЬНОЮ!
Ніяких додаткових «секретних інгредієнтів», включаючи ароматизатори, наприклад, «крем-карамель», «соковита полуниця», «феромони», консервантів і барвників у складі пасти для шугарінга бути не повинно».

Міф 7: Шугарінг дуже тривала процедура.
Оцінка експерта: вигадка.
Коментар: «Досвідчений майстер не витратить на шугарінг часу більше, ніж на воскову епіляцію. Виняток може становити хіба що шугарінг ніг, та й то лише у випадку, якщо волосся відросло до довжини менше 3 мм.
Ось приблизний час, що витрачається майстром на виконання шугарінга в тих чи інших зонах. Різниця між мінімальним і максимальним часом пояснюється відмінностями в досвіді майстра, застосовуваним методом, густиною і твердістю, а також довжиною волосся.

Оброблювана зона Час, мінімум Час, максимум
Глибоке бікіні 10 хв 30 хв
Класичне бікіні 5 хв 15 хв
Пахвові западини 3 хв 10 хв
Ноги до коліна 15 хв 40 хв
Ноги повністю 25 хв 60 хв
Руки повністю 10 хв 15 хв

Окремі винятки можуть бути, але якщо Ваш майстер регулярно «не вкладається» у відведений час, є сенс подумати про зміну майстра».

Міф №8: Після шугарінга волоски стають менш жорсткими, густими і темними.
Оцінка експерта: правда.
Коментар:«В більшості випадків вже після декількох процедур шугарінга (особливо, якщо клієнт повністю відмовляється від бритви) і майстер і клієнт з радістю відзначають, що кількість волосся і площа заростання помітно зменшилися, так і якість залишилися волосся змінилося. Вони стали світліше, м’якше, перестали колотися. І якщо для клієнта це приємна несподіванка, то для досвідченого майстра – очікуваний і закономірний результат».

Міф №9: Після шугарінга шкіра залишається ідеально гладкою, йдуть навіть самі маленькі волоски.
Оцінка експерта: правда.
Коментар:«Після процедури шугарінга Ваша шкіра залишиться гладкою і ніжною, як у немовляти. І навіть в делікатних зонах, де волосся можуть бути досить жорсткими, вже через півгодини після закінчення процедури ніхто не здогадається, що зовсім недавно там були волосся».

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *