Педикюр роблять рибки…

Що вже став досить популярним spa-педикюр зазвичай асоціюється з педикюрні кабінетом, ароматичними маслами, трав’яними ваннами, морськими солями і водоростями. Але також spa-педикюр можна отримати і в звичайному акваріумі. І зроблять його вам маленькі рибки.

Картинки по запросу Педикюр делают… рыбки

Звичайно, це не буде справжнім спа-педикюр, все-таки риби не можуть замінити кваліфікованого фахівця. Але догляд вашим ніжкам вони забезпечать. Виглядає це так: ви заходите в салон краси, занурюєте ноги у спеціальний акваріум, і сотні маленьких рибок починають робити вам мікромасаж і педикюр, поїдаючи загрубілу шкіру ваших ніг.

Цей педикюр роблять рибки Гарра Руфа. У них немає зубів і вони не кусають у звичному сенсі цього слова, вони здатні злизувати омертвілі лусочки шкіри прямо з тіла людини. З грубими явищами, такими як натоптиші, вони, звичайно, не впораються, але абсолютно точно зроблять решту шкіру м’якою і шовковистою. Ці рибки можуть зробити пілінг не тільки ніг і всього тіла.

Першопрохідцями в послузі «риб’ячого педикюру» зграї Японія і Китай. Зараз його вже можна зустріти в Нідерландах, Південній Кореї і США.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *