Педикюр: основні види

Педикюр — це гігієнічна процедура по догляду за стопами і нігтями ніг. У неї входять видалення мозолів на пальцях ніг і ступнях, усунення ороговілої шкіри та лікування врослих нігтів, обрізка і полірування нігтів, масаж стопи. Регулярний педикюр сприяє підтримці шкіри підошов, нігтів і пальців ніг у нормальному здоровому стані.

Картинки по запросу Педикюр: основные виды

Педикюр хороший не тільки своїми зовнішніми естетичними проявами, але і діагностичними властивостями. Регулярний огляд ніг фахівцем допомагає виявити захворювання на початковій стадії. Кваліфікований подолог, майстер педикюру, здатний виявити починається плоскостопість або деформації нігтя, не кажучи вже про більш серйозні захворювання.

У салонах краси педикюр, в основному, представлений наступними послугами:

класичний педикюр;
європейський педикюр;
апаратний педикюр;
spa-педикюр.
Класичний, або обрізний педикюр — базовий спосіб догляду за ногами, не втрачає своєї популярності навіть на тлі більш інноваційних методик. Він нагадує класичний манікюр. Для видалення ороговелостей і відросло нігтів використовуються щипці-кусачки і безпечна бритва. Класичний педикюр складається з наступних етапів: видалення старого лаку з нігтів, розпарювання ніг у ванночці, видалення мозолів і натоптишів, догляд за кутикулою, корекція форми нігтів, зволоження шкіри стоп кремом і масаж, нанесення нового лаку за обраним дизайну.

Європейський або сухої педикюр — методика догляду за ногами без застосування різальних елементів. Кутикула тут не обрізається, а розм’якшується спеціальними засобами і відсувається. Точно також, видалення загрубілої шкіри стоп (мозолі) відбувається не методом зрізання, а методом розм’якшення.

Апаратний педикюр — це механізований догляд за ногами. Апарат з різними насадками дозволяє фахівцю видаляти мозолі, тріщини і врослі нігті методом шліфування, кутикула також сточується дрібнозернистою насадкою. Спочатку стопи ніг обробляються спеціальним дезінфікуючим розчином, потім застосовується спеціальний препарат для розм’якшення ороговілих шарів, після цього м’які тканини зрізаються з допомогою електричного інструменту.

Spa-педикюр — це найдорожчий вид догляду, що включає в себе цілий комплекс заходів: охолодження, зволоження, масаж, маски і скраби. У цій техніці не застосовуються різальні інструменти, зайва шкіра віддаляється після розм’якшення. Широко використовуються морські солі і водорості для ванночок і обгортання. Отшелушивающие препарати на основі альфагидрокислот м’яко видаляють омертвілі клітини шкіри, звільняючи місце для здорової тканини. Грубі ороговілості розм’якшуються спеціальної бережний сироваткою. Спа-педикюр широко використовує різні ножні маски, влітку — з охолоджуючим ефектом (вони знімають втому і підвищують еластичність шкіри). Неодмінний супутник spa-процедур — масаж з використанням професійних ароматних масел, надають сприятливий вплив на здоров’я ніг і всього організму.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *