Особливості роботи з пастою для шугарінга

При шугарінг є безліч різних особливостей у техніці роботи. Ми постаралися викласти їх все і як можна докладніше.

Поговоримо про особливості роботи різних майстрів.

Бандажна, шпательная або мануальна техніка?

Найпоширенішою технікою роботи є мануальна (або ручне). При цій техніці паста наноситься на шкіру клієнта і віддаляється з нього пальцями. Ніякі додаткові пристосування не використовуються.
Досить часто можна зустріти майстрів, що працюють бандажної або шпательной технікою. При бандажної техніці паста наноситься на шкіру клієнта дерев’яним або металевим шпателем, а віддаляється із шкіри за допомогою спеціального бандажа. Таку техніку найчастіше застосовують при роботі на великих ділянках (руки, ноги), але деякі майстри застосовують цю техніку і для роботи в більш делікатних місцях.
При шпательной техніці цукрова паста паста наноситься на шкіру і зривається з неї за допомогою дерев’яного або металевого шпателя. Також як і бандажна техніка, частіше застосовується на великих і не дуже чутливих ділянках, але іноді може застосовуватися і в зоні бікіні, пахвових западин і навіть на обличчі.
При роботі бандажної або шпательной технікою варто пам’ятати про те, що для кожного клієнта необхідно використовувати одноразовий дерев’яний шпатель або стерилізувати металевий. Також неприпустимо занурювати шпатель, якими ми вже працювали з клієнтом, в банку з пастою, яка буде потім використовуватися на інших клієнтів. Це не тільки неестетично, але й небезпечно. Також необхідно враховувати відчуття клієнта при нанесенні пасти за допомогою шпателя. Якщо клієнт зазначає, що нанесення пасти йому неприємно, варто повернутися до класичної мануальної техніки.

Намазувати або вкручувати?

Деякі майстри наносять пасту лінійним рухом чітко проти росту волосся, а деякі – злегка підкручують пасту, втираючи її в шкіру обертаючими рухами.
Обидва цих методу є правильними, але застосовуються, як правило, для різних цілей. Лінійне нанесення – для нанесення пасти довгою стьожкою на рівні ділянки шкіри, а вкручування – для обробки невеликих ділянок та видалення окремих волосків, що залишилися після першого видалення пасти.

Одноразове або багаторазове нанесення?

Одні майстри роблять кілька рухів, ніби втираючи пасту в шкіру, і лише потім зривають пасту, в той час як інші, зробивши лише один рух по нанесенню, відразу ж зривають пасту.
Перший метод є кращим, так як чим краще паста приклеїться до шкірі, тим більше волосків віддалиться, і тоді повторне нанесення пасти на ту ж ділянку не потрібно. Однак у ряді випадків доцільно застосувати й інший метод, наприклад, якщо клієнт зазначає неприємні відчуття при нанесенні пасти (як правило, при довгих волосках) або якщо густота волосся на даній ділянці може призвести до дуже сильної болі при одномоментному видалення всіх волосся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *