Особливості догляду за бровами в домашніх умовах

З доглянутими бровами обличчя стає виразними і красивішими.

Змінюючи форму брів, можна приховати невеликі недоліки, скорегувати овал обличчя, зробити його вже або ширше, в залежності від поставленої мети. Але постійний догляд за бровами необхідний не тільки тому, що вони прикрашають або псують обличчя, в залежності від їх стану.

Брови також виконують важливу захисну функцію: вони не дають поту з чола і пилу потрапляти в очі.

Необхідність догляду за бровами в домашніх умовах
Сироватка для брів

Стан брів залежить від пори року, віку та правильності догляду за бровами. Влітку яскраве сонце не тільки висушує шкіру, але і брови. Неправильна коректування брів пінцетом, забарвлення барвниками з агресивним складом також погіршують їх стан, уповільнюють зростання. Без належного харчування вони знебарвлюються, стають тьмяними, рідкими, безформними. Ось чому так важливо навчитися правильно доглядати за бровами в домашніх умовах.

Ранковий догляд за бровами
Як розчісувати брови вранці щіточкою
Рекомендується після вмивання вранці приділити час брів — пригладити їх за допомогою спеціальної гребінця для брів або зубною щіткою. Рухи повинні бути акуратними, дбайливими і спрямованими по зростанню брів. Такий масаж поліпшить кровообіг, а значить, зростання волосся і їх зовнішній вигляд.

Густоту і зростання брів можна збільшити з маззю «Есвіцін». Щоранку наносите її щіточкою на брови. Не лякайтеся того, що її дають тваринам для поліпшення стану шерсті. Адже ми хочемо того ж для себе — блискучі, розкішні волоски брів.

Правильний догляд за бровами
Кисть для брів
При догляді за бровами дотримуйтеся таких правил:

Щодня розчісуйте брови спеціальної расчесочкой, робіть масаж по лінії зростання волосків брів.

На ніч наносите на брови касторове масло. Масажуйте їх, роблячи легкі щипки, вібруючі і тиснуть рухи пальцями, рухаючись від носа до кінчиків брів.

Для додання блиску брів, посилення їх росту робіть раз на тиждень живильну маску з масел. Масла злегка прогрійте на водяній бані і нанесіть на ватяні диски. Тримайте 5-10 хвилин.

Макіяж брів виконуйте акуратно. Підкресліть природну красу брів, злегка оттените їх. Яскраві брови на обличчі зроблять його вульгарним.

Скуйовджене після сну брови укладіть гелем для брів або для волосся. Добре вимийте пензлик з-під старої туші, нанесіть на неї крапельку гелю і добре пройдіться по лінії брів. Причешіть їх, як зазвичай.

Не наносіть косметику на очі відразу після корекції брів. Якщо шкіра злегка почервоніла, то прикладіть холодний компрес або почекайте, поки почервоніння спаде повністю.

Якщо без підфарбовування брів ніяк не обійтися, то треба більш ретельно підбирати спеціальну фарбу і забезпечити брів додатковий догляд. Неприпустимо застосування для брів барвників, призначених для волосся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *