Новий вид депіляції воском: економічність і надійність

Проблема зайвого волосся на тілі стає особливо актуальною влітку – оголені ноги, нескінченні пляжі, несподівані курортні романи…

Ти повинна завжди бути в усі зброю. Старі методи зразок гоління або кремів дають, на жаль, короткострокове і ненадійне рішення. 

Самий ефективний і ефектний домашній метод сьогодні, на думку фахівців – це депіляція воском.

Бути бездоганною кожен день без перерв

Для того, щоб придбати доглянутий вигляд, не обов’язково бути постійною клієнткою салонів краси. Цілком можна доглядати за собою самостійно, але слід озброїтися знаннями та прогресивними засобами. Серед видів воскової депіляції сьогодні косметологи виділяють використання воску в касетах, називаючи його самим економічним і зручним.

Цей вид відрізняється тим, що віск поміщається в спеціальні касети, мають роликову насадку. А це дозволяє нанести засіб на потрібні ділянки шкіри рівним тонким шаром. Таким чином, виключається надлишок потрапляння воску на небажані ділянки, а значить, і ймовірність опіку. До того ж цей ваксинг не шкодить судинам, які розташовані близько до поверхні шкіри. А він видаляє волоски разом з цибулинами. Тому нові виростають – тільки приблизно через 4 тижні з «сплячих цибулин».

Також існують спеціальні ролики різної ширини і конструкції для видалення волосся в специфічних місцях – на обличчі, під пахвами, в області бікіні. Скажімо, тут потрібен ролик шириною в півтора сантиметра.

Віск в касетах: як використовувати?

Для використання воску потрібно попередньо відростити волосся до 3-5 див. Перед самою процедурою віск необхідно нагріти приблизно до 40°C. Для цього на додаток до нього потрібно придбати спеціальний воскоплав. Але нагріти віск в касетах можна і на простий водяній бані. Правда, так тобі доведеться самостійно регулювати температуру, а це загрожує перегрівом і опіками. 
Далі засіб наноситься на шкіру по лінії росту волосся. Потім, як зазвичай – спеціальні смужки паперу та різкий їх відрив у протилежному напрямку.

Воскові приємності…

В такі природні воски додають різні компоненти зразок шоколаду, меду і фруктових кислот. Вони не лише додають приємності процесу, але і виконують корисні функції – пом’якшення і заспокоєння шкіри після досить-таки хворобливої процедури. А якщо твоя шкіра особливо чутлива, то віддай перевагу воску в касетах з додаванням олії чайного дерева або азулена. Ці екстракти ефективно знімуть можливі запалення.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *