Новий аромат в колекції парфумів CHANEL

Аромат СОСО MADEMOISELLE — пам’ять про рішучу, повною сил та енергії, впевненою в собі Габріель Шанель. Вона довела, що елегантність і розкіш у вигляді жінки йдуть рука об руку. Зіткнувшись з цими духами, ви будете зачаровані легким провокаційним ароматом.

Композиція аромату

Створений головним парфумером CHANEL Jacques Polg новий східний аромат з неповторних компонентів здивує будь-яку жінку своєю свіжістю.

Екстракт

Зачаровує і спокушає, робить жінку сексуальніше і бажанішим. Екстракт, наповнений свіжістю жасмину, сицилианских апельсинів, травневої троянди, посилюється димом флорентійських касатиков — одного з найбільш рідкісних запашних речовин світу.

Все для жінки

Чарівна інтерпретація парфумів COCO MADEMOISELLE проявляється у фантастичному ароматі. Ніхто не зможе чинити опір цьому аромату, призначеного для жінок.

Jacques Polge представив Шанель, яка живе серед нас: злегка божевільну, злегка розкуту. Жінку, яка любила не тільки чоловіків, але і життя. Жінку з витонченим смаком і морем чарівності.

Зовсім по-іншому чарує жінку туалетна вода COCO MADEMOISELLE. Інші компоненти аромату – це «роздум на тему» спочатку створеного аромату Jacques Polge. У туалетній воді головна роль відведена грейпфрутам з Сицилії і приємною фруктової свіжості плодів лічі. Разом узяті, ці компоненти і створюють спокусливий легкий аромат.

COCO MADEMOISELLE – це своєрідний подарунок до 125-річного ювілею знаменитої Шанель.

Вона народилася 19 серпня 1883 року. Ця жінка залишила у світі моди неповторний слід. Їй належить маленьке чорне плаття, яке підкорило і продовжує підкорювати жінок у всьому світі. Це вона ввела в моду позолочену біжутерію і одягла жінок в брюки. Вона зняла з жінок корсет і вкоротила довжину спідниці, ввела в моду зачіску, подарувала жінкам костюм з тканини джерсі, туфлі на невеликому каблуці з заокругленим носом, прямокутну сумочку з ручкою-ланцюжком і незабутні парфуми «Chanel №5».

Своє дитинство Габріель провела в сирітському будинку, куди її батько здав, коли їй було 4 роки, після смерті матері. Саме там вона навчилася рукоділлю. У 19 років вона знайомиться з Етьєном Бальсаном, який навчив дівчину першим азам моделювання одягу. З його допомогою Габріель відкриває свій перший капелюшний салон.

Артур Кейпел, її перша і найбільша любов, дає їй гроші на відкриття магазинів в Парижі. На рубежі 20-х років вона втілює в життя свої задуми та ідеї. Так з’явилися плісировані спідниці, прямі сукні, светри, англійські блузки. А в 1924 році Шанель відкриває свою парфумерну фірму.

Її друзями були Дягілєв, Стравінський, але особливу прихильність вона відчувала до великому князю Дмитру Павловичу Романову — кузена розстріляного Миколи II. Шанель була старше великого князя на вісім років, що і завадило їх подальшого зв’язку.

Дмитро Павлович познайомив Шанель з парфумером Ернестом Бо. Це підштовхнуло знайомство Габріель до створення власних фірмових парфумів. За її замовленням парфумер розробив дві серії зразків змішаних квіткових ароматів. Коко вибрала зразок №5. Габріель замовила кришталевий прозорий паралелепіпед без єдиного прикраси, чимось схожий за формою на російський горілчаний штоф.

Парфуми «Chanel №5», створені в 1921 році, — одні із самих знаменитих парфумів за всю історію парфумерної індустрії.Сама Шанель вважала, що справжня елегантність немислима без чарівного запаху парфумів.

Працездатність Шанель була унікальною. Вона продовжувала працювати до останнього. Господиня величезної імперії моди до кінця своїх днів не розлучалася з ножицями. Померла Шанель у віці 88 років в Парижі в своїх розкішних апартаментах.

«Головне в жінці — зовсім не одяг, — любила повторювати Шанель, — а милі манери і розсудливість».

Новий аромат – це не тільки пам’ять про жінку, якій хотілося змінити світ і якій це вдалося. Це аромат спокуси, еротичного випромінювання і жіночого щастя. Це аромат для жінок, здатних провокувати чоловіків і оточувати себе любов’ю.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *