Неповторні аромати від Les Parfums de Rosine

Чи Любите ви троянди так, як любить Marie-Helene Rogeon? Це саме та пристрасть і любов, яка з часом переростає у справу всього життя. Саме з любові до троянд почалася історія парфумерного бренду Les Parfums de Rosine.

У 1911 році модельєр з Франції Paul Poiret вирішив втілити свою любов до квітів у щось більше і матеріальне, і створив марку Les Parfums de Rosine, яка отримала свою назву на честь його старшої дочки. Хто б міг подумати тоді, що саме ця марка стане сполучною ланкою між парфумерією і модою? Так, так, саме з цього моменту аромати стали частиною моди, частиною образу справжніх модниць.

Компанія стала динамічно розвиватися, створювати аромати і завойовувати серця жінок, але хто знає, що б було з брендом Les Parfums de Rosine, якби в компанію не прийшла дивовижна жінка Marie-Helene Rogeon. Домоглася б компанія тих висот і тієї популярності, яку вона має зараз? Судити складно, але факт залишається фактом.

1991 рік. В компанію приходить Marie-Helene Rogeon. Раніше Марі працювала в таких відомих компаніях, як Givenchy і Pierre Balmain, але рано чи пізно настає момент, коли необхідно рухатися далі, зростати професійно і розвивати свій дар. Дар у цієї жінки, безумовно, є. Він передався їй у спадок від предка, який свого часу працював над створенням Одеколону для Наполеона III.

Марі робота з ароматами завжди приносила задоволення, і це не дивно. З давніх пір її чарують ці незвичайні флакони витончених форм, дивовижні поєднання запахів. Марі відразу відчула, коли настав час щось змінювати в житті жінок. Це сталося тоді, коли жінки втомилися від ароматів, які створювалися заради прибутку. Їм потрібні були аромати, які втілювали б їх індивідуальність, сутність.

Такі аромати з’явилися. Кожен з цих ароматів був не схожий на попередній. Чуттєві, ніжні, ледь помітні або яскраві, насичені, пристрасні – все це аромати нішевого бренду Les Parfums de Rosine.

Не забула Marie-Helene Rogeon і про чоловіків. Кожен в колекції Les Parfums de Rosine знайде для себе аромат, який підкреслить індивідуальність, стиль і статус.

Для своїх парфумів Марі відбирає тільки найкращі та якісні компоненти, зібрані з усіх куточків земної кулі. Завдяки цьому вони набувають не тільки унікальність, але і стійкість. Також для Марі має величезне значення упаковка. Всі аромати Les Parfums de Rosine укладені у витончені флакони, перев’язані шовковою ниткою з пензликами, упаковані спочатку в спеціальну кольоровий папір і тільки потім в коробку.

Колекція марки Les Parfums de Rosine налічує вже більше 20 ароматів, назви яких говорять самі за себе:

LA ROSE DE ROSINE (Троянда Розін)

ROSEBERRY ( Рожева ягода)

EAU FRAICHE ROSE d’ete (Річна роза)

UN ZEST DE ROSE (Пікантна троянда)

ECUME DE ROSE (Рожева піна)

ROSE ‘ HOMME (Чоловіча троянда)

ROSE PRALINE, ROSISSIMO

TWILL ROSE (Тканинна троянда)

Крім того, в марці є такі аромати як UNE DE FOLIE ROSE (Троянда пристрасті), ROSE d’amour (Троянда любові), SECRETS DE ROSE (Таємниці троянди), DIABOLO ROSE (Диявольська троянда), ROSE KASHMIRIE (Кашемірова троянда), LA ROSE LEGERE (троянда Léger), ROSE d’ete (Річна роза), POUSSIERE DE ROSE (попеляста троянда), ROSA FLAMENCA (Роза фламенко), ROSE DE FEU (Вогняна троянда), ZEPHIR DE ROSE (Троянда зефір).

У травні 2010 року нішевий бренд Les Parfums de Rosine представив лімітований випуск нового аромату — Une Rose Au Bord de La Mer. Цей аромат повертає нас в літо, літній сад, де росте прекрасна біла троянда, і нагадує нам про море, з яким у більшості пов’язано багато приємних спогадів. Верхні ноти: троянда, помаранча, гіркий мандарин, нероль, італійський бергамот. Ноти серця: абсолю (олія) безсмертника, білий жасмин. Нижні ноти: лабданум, сандалове дерево, гібіскус, білий мускус і амбра.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *