Навіщо нам робити педикюр?

Догляд за нігтями рук і ніг — це важлива складова общегігіеніческіх процедур. Але якщо руки час від часу ми наводимо в порядок, педикюр в салоні робити ніколи!

Ороговіла шкіра сушиться, відрослі нігті вростають в шкіру, під ними накопичується бруд і інфекція, п’яти тріскаються, тріщини лопаються і кровоточать. Жахливий стан ніг вимотує людей. Щоб це запобігти, і була придумана така чудова річ, як педикюр. Це:

  • профілактика небезпечних інфекцій і хвороб людини,

  • важлива естетична складова його життя;

  • чудові ліки від втоми та нудьги. Перевірте самі!

Правила догляду за ногами

Ноги у чоловіків і жінок постійно зазнають навантаження. Як їм при цьому залишатися здоровими і красивими? Тільки якщо дотримуватися правила догляду!

1. Щодня проводите гігієнічні процедури — мийте ноги, висушуйте їх рушником, пом’якшують кремом сухі або обробляйте лосьйоном потливые ноги.

2. Носіть зручне взуття за розміром і по сезону. Тісне взуття сприяє деформації і вростання нігтів, утворенню мозолів. Супінатори запобігають натоптиші. Тримайте ноги в комфорті — будь-якою ціною!

3. Робіть педикюр в домашніх умовах щотижня. Купіть гідромасаж, опускайте ноги в теплу воду з додаванням пом’якшувальної пінки, морської солі, апельсинової цедри, ефірних масел. Хвилин двадцять распаривайте п’яточки, періть щіточкою огрубілу шкіру. Ретельно витирайте ноги, наносите зволожуючий крем. Підрізайте нігті.

4. Звертайтеся за допомогою професіонала — відвідуйте салони педикюру в МосквіУ жаркий час року — два рази на місяць, у зимовий — один раз на місяць.

5. При відвідуванні місць загального користування, особливо басейнів, застосовуйте протигрибкові лосьйони.

6. У літній час застосовуйте антиперспіранти, що запобігають активне потовиділення, або охолоджуючий спрей, тальк.

Гігієна ніг повинна бути регулярною, як чищення зубів. 

Це важливо і для чоловіків, і для жінок. З раннього віку формуйте корисні звички догляду за ногами у дітей.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *