Нарощування волосся: види та їх особливості

Задивляєшся на фотографії знаменитих красунь, схожих на неземних дів в основному завдяки довгим розкішним волоссям? 

Так, ні для кого не секрет, що довге волосся – це одна з головних ознак краси і достоїнств жінки. Як би не мінялися часи і мода, це залишається фактом. 

А твої волосся тонкі, рідкісні і ніяк не вдається їх відроститиНе страшно, благо, сьогодні існує нарощування волосся: всього лише годинку-другу в кріслі досвідченого майстра – і ти королева! Всі види нарощування волосся діляться на дві підкатегорії – гаряче і холодне.

Види нарощування волосся гарячим способом

Гаряче нарощування волосся – спосіб нарощування, при якому до твоїх волосся у коренів пасма кріпляться за допомогою гарячої смоли. При його застосуванні протипоказано ходити на пляж або в сауну без головного убору, а також показано острожное використання фена, плойок і прасок. Ризик: плавлення смоли та відклеювання волосся.

Існує декілька технологій гарячого нарощування волосся.

  • Італійська. Волосся нарощуються з допомогою спеціальних затискачів і смоли так, що на місці кріплення виходить маленька капсула. Це вважається найбільш надійним і самим тривалим з ефективності способом, адже капсула практично непомітна, розчісування та миття волосся майже не заважає і не сприяє їх сплутування. Строк до корекції – близько 6 місяців.
  • Англійська. Здійснюється за допомогою клейового пістолета і смоли. Всі пасма кріпляться на потилиці і на місці кожного кріплення виходить невеликий, але більш помітний, ніж у попередньому методі, кулька. Мінус – волосся поступово з нього вичісується. Термін – 4 місяці.

Види нарощування волосся холодним способом

Стрічкове нарощування (самий швидкий і недорогий метод). Волосся закріплюються не окремими пасмами, а стрічкою, на якій вони рівномірно розподілені в ряд пасмами. Вона приклеюється біля коренів твого волосся, так щоб кордон між рідними і нарощеними волоссям не було видно. Термін – 3 місяці.

Іспанське нарощування (для світловолосих). Волосся кріпляться за допомогою клею, і на місці кріплення виходить невелика клейова капсула світлого кольору (з-за того що сам клей світлий). Тому такі капсули можуть бути помітні на темному волоссі. Термін – 4 місяці.

Металеві намистини (найбільш щадний метод з-за відсутності застосування хімічних речовин, але є ризик механічних пошкоджень). Додаткові волосся кріпляться металевими капсулами, які майстер підбирає чітко під колір волосся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *