На що потрібно звернути увагу при покупці парфумерії

При купівлі парфумерії необхідно керуватися деякими інструкціями, які допоможуть чарівної леді підібрати для неї самий вишуканий варіант духів, не витративши при цьому величезна кількість грошей. Адже купуючи дорогі бренди парфумерної продукції, ви не виключаєте можливості вибрати духи, які вам абсолютно не підходять. Щоб ви по-справжньому зраділи заповітного придбання парфумерії, необхідно знати кілька тонких нюансів, що допомагають зробити правильний вибір.

Вивчаємо коробку від парфумерії

Головною вимогою при купівлі парфумерії служить уважне вивчення упаковки парфумів. На ній обов’язково повинно бути вказано найменування продукції, її виробник, мінімальний склад, і в разі брендового парфумерії, позначення, що підтверджують ексклюзивність товару. Зверніть увагу на саму коробочку. Як правило, якісну парфумерію транспортують в міцних герметичних контейнерах, в яких акуратно поміщаються духи.Якщо пошкоджена коробка, це може позначати два результати: духи вироблялися не легальним чином, що є фейкової продукцією і парфуми з цієї упаковки вже використовувалися.

Як дізнатися перший ви користувач придбаних духів

У кожному флаконі парфумерії встановлено спеціальне виконавчий пристрій, через яке наноситься туалетна вода. У жіночому побуті його називають пульверизатор, розпилювач або сифон. Після герметичного встановлення пульверизатора, його необхідно натиснути декілька разів, перш ніж відбудеться разбрызнивание духів. Якщо ви нанесли парфумерію після одного натискання, значить флаконом вже користувалися, отже, парфуми піддаються вивітрюванню і зниження стійкості.Якісний сифон повинен обов’язково крутитися навколо своєї осі, це забезпечує плавне натискання і більш інтенсивне розбризкування духів.

А закритий флакон?

Не менш важливим атрибутом парфумерного флакона є кришка, дизайну якої творці духів приділяють особливу увагу. Гламурний варіант кришки передбачає громіздкий скляний атрибут, який часто буває більше самого флакона. Однак варто помітити, що завдяки таким цікавим кришок, творці духів підвищують їх реалізацію і примудряються заховати дуже важливі недоліки парфумерії. По-перше, візуально такий флакон виглядає великим, тому, в цілях економії, до купівлі цієї туалетної води схиляються багато жінок.По-друге, за щільною кришкою, можна приховати дрібні тріщини розпилювача, що до речі є рідкісним випадком (пульверизатор прикріплюється до флакону під дією термічного апарату, від якого відбувається скол скла та пошкодження сифона). Важливо зауважити, що кришка повинна щільно прилягати до горлечка флакона, що гарантує тривале використання стійких духів. Заповзятливі парфумери з легкістю приховують цей факт, прикрашаючи кришку кольоровою стрічкою або гипюровым декором. При покупці духів обов’язково загляньте під такі прикраси і огляньте сам флакон.

Прозорість духів — ознака якості

Парфуми, виготовлені у відповідності з усіма нормами, правилами і стандартами парфумерної галузі, не містять ніяких дрібних частинок. Тому, якщо ви виявили на дні флакона сліди від барвників або інші пилоподібні фракції, утримайтеся від покупки цих духів.

Перевірка духів на противоаллергенность

Кожне тіло людини за своїм індивідуально, і, на жаль, не всім підходить та чи інша косметика. Торкаючись парфумерії, можна зробити такий висновок. Щоб уникнути серйозних наслідків, перевірте парфуми на алергічне вплив. Нанесіть кілька крапель парфумерної води на зап’ястя рук (найбільш чутлива частина тіла) і злегка потріть їх між собою. Якщо у вас є алергія на ці духи, на зап’ястях з’явиться почервоніння, що констатує алергію на цю туалетну воду.

Пробник — важливий елемент брендового парфумерії

Елітні парфумерні компанії давно знайшли спосіб рекламування своїх приголомшливих ароматів. За допомогою маленьких пробників, завдяки яким ви можете перевірити, чи підходять вам ці духи. Фейковая парфумерія в більшості випадків не має пробників. Таким чином, запитавши у продавця пробник, ви можете відрізнити якісний бренд від липової підробки.

Не поспішайте купувати парфумерію

І наостанок, ще один маленький, але дуже важливий рада. Не поспішайте при покупці духів, нанесіть краплю ароматної води на зап’ясті і походіть по кімнаті 5-10 хвилин. Після чого перевірте, чи не зник запах, якщо аромат парфумів залишився таким же, то сміливо робіть покупку цієї парфумерії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *