Модний візаж за формою очей

Який візаж підійде дівчатам за формою очей?

Мигдалеподібні очі

Очі мигдалеподібної формою вважаються ідеальними. Їм підійде будь-яка техніка make-up.

Близько посаджені очі

Між ними відстань менше, ніж розмір середнього очі. На внутрішній кут очей наносимо світлі тіні, а зовнішній куточок витягуємо темними тінями. Потім на зовнішній куточок наноситься підводка і туш.

Модний макіяж для очей

Оченята з опущеними куточками

Модний макіяж для сумних очей потрібно направляти в сторони і вгору. Наносимо підводку вище лінії росту вій на верхньому столітті. Тіні наносити слід уздовж лінії очниць, не доводячи до внутрішнього краю на одну третину. Візуально підніме очі туш з ефектом завивки.

Опуклі очі

Їх характеризує опуклість від очниці до лінії вій, за якою з ними важко працювати. Такі очі затінюють за допомогою матових косметичних засобів середнього тону. Наносять їх уздовж лінії росту вій зверху і знизу, не широко, акуратно розтушувати.

Глибоко посаджені очі

У таких очей зазвичай маленьке рухому повіку. Тому темні тіні накладаються у зовнішнього куточка очей, щоб візуально розширити відстань між ними. Наносять тіні трохи вище і трохи нижче лінії очниці, після чого розтушовують.

Нависаючі повіку

Випадок, коли складка шкіри опускається на лінію вій. Таке трапляється з віком. Макіяж для очей з нависаючим століттям робиться в середніх і темних відтінках. Необхідно, щоб він був гранично простим.
І пам’ятайте ніколи не робіть візаж з косметикою терміном, стара помада, тіні, пудра може викликати неприємності і подразнення очей та шкіри в кращому випадку. Скільки користуватися косметикою варто знати кожній дівчині.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *