Мінеральна СПА-косметика «Сазі&Beauty Line»

Ізраїльська уходовая косметика – це must-have для роботи гарного косметолога.

Вони роблять замовлення на прямі поставки з Ізраїлю. Серед професіоналів ця косметика в пошані за неперевершеної якості, часто незрівняного з європейським, і при цьому меншою ціни.

Ні для кого не секрет, що ізраїльська медицина, косметологія і лікувальна косметика займають лідируючі позиції в світі. А тепер є хороші новини: якісна ізраїльська косметика доступна і простим споживачам – нещодавно на українському ринку в продаж офіційно з’явився бренд мінеральної СПА-косметики «Сазі&Beauty Line».

«Сазі&Beauty Line»: мінерали Мертвого моря плюс наукові нововведення

«Сазі&Beauty Line» – косметика на основі мінералів Мертвого моря для догляду за шкірою обличчя, тіла і волоссям. Найважливіша її особливість у тому, що на 90 відсотків складу – органічні і натуральні компоненти. А це найефективніші для відновлення і підтримки шкіри мікроелементи і рослинні екстракти. До них на «підтримку» додані спеціально розроблені лабораторні складові для посилення природного дії. Такі склади використовуються навіть для лікування серйозних шкірних захворювань (екзема і псоріаз), не кажучи вже про дрібних косметологічних проблем.
Регулярне використання «Сазі&Beauty Line» ідеально зволожить твою шкіру і завдяки глибокому проникненню наситить глибокі шари епідермісу вітамінами і активними речовинами. А це те, що нам треба для щастя – еластичність і пружність шкіри на довгі-довгі роки.
Вся продукція марки ділиться на кілька категорій за призначенням – стандартна лінія, преміум-клас «Bio Mineral Premium Collection», річна лінія по захисту від сонця, і, звичайно ж, лінія солей і лікувальних грязей Мертвого моря. Також існує спеціальна чоловіча лінія.

Історія бренду – гарантія якості

«Сазі&Beauty Line» успішно існує на ринку вже 17 років – заснований у 1998 році як більш проста і доступна уходовая косметика для домашнього застосування на основі професійної марки «DSM Professional». Виробник – знаменита компанія «A. MeshiCosmeticsIndustriesLtd».

Купуючи ізраїльську косметику, будь обережна

Купити справжню ізраїльську косметику сьогодні непросто. Адже під виглядом пристойних брендів часто продають підробки або спрощені аналоги. Бути впевненою в непідробний якості продукції можна, тільки купуючи її в офіційного представника.
В Україні це ТОВ «СПА Продукт Україна». Компанія реалізовує товар через інтернет-магазин та реальні магазини у великих містах України за прямим поставкам від фірми-виробника. При цьому вся представлена продукція виготовляється і упаковується в Ізраїлі, а це стовідсоткова гарантія якості.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *