Мінеральна косметика: як користуватися і де знайти?

Чудодійні властивості мінеральної косметики – це факт.

А ось як ним правильно користуватися, отримуючи максимальний ефект, маловідомо. Секретів насправді немає – потрібні підібрані під твій тип шкіри кошти, правильна послідовність їх нанесення і спеціальні кисті.

Мінеральна косметика: немає знущання над тваринами

Більшість знаменитих марок косметики тестуються на тваринах або ж мають в складі продукти їх життєдіяльності. Це не лояльно по відношенню до тварин, адже заради чергової помади їм доводиться проходити через позбавлення і знущання. Про це, наприклад, говорять такі компоненти в складі, як тваринні жири, живі клітини, колаген і т. д.

В мінеральній косметиці немає нічого подібного: її не потрібно тестувати на тварин (адже виготовляється вона з подрібнених мінеральних каменів, містить, наприклад, діоксид титану, алмазну пудру, нітрид бору, оксид цинку і алюмосилікати), а для її вдалого використання відмінно підходять кисті з синтетичних волокон.

Всіх шкідливих компонентів, здатних викликати роздратування і алергії, в мінеральній косметиці просто немає. Мова йде, наприклад, про тальке, спирті, штучні барвники, консерванти і т. д.

Повноцінний мінеральний мейк: що, за чим та як?

Повноцінний мінеральний макіяж запросто маскує акне, постакне, різного роду кола під очима, пігментацію, шрами, не кажучи вже про сліди втоми і т. д. Причому ця косметика не створює ефект важкого макіяжу і практично не відчувається на обличчі.
Зверни увагу: мінерали не відразу проявляються на шкірі, тому наносити їх слід повільно і чекати результату не блискавично, а тільки через кілька хвилин.

Пропонуємо тобі покроковий алгоритм мінерального візажу.

1. Денний крем із зволожуючим ефектом.

2. Праймер – розгладжуюча основа під макіяж, яка може заповнити/згладити зморшки і шрамики, зберігає вологу в шкірі, покращує і підтримує стійкість макіяжу.

3. Консилер (він же – коректор) маскує сильно видимі недоліки шкіри; залежно від проблеми його слід вибирати за кольором: зелений, жовтий, помаранчевий, блакитний, ліловий і т. д. Рекомендується для проблемної шкіри.

4. Основа (вона ж – мінеральна пудра) виконує функцію звичайного тонального засобу, але тримається довше, дозволяє шкірі дихати, усуває безліч недоліків і регулює баланс жирності/сухості.

5. Тіні.

6. Вуаль – легке засіб для закріплення макіяжу. Вуаль настільки згладжує недоліки, що її ефект навіть порівнюють з фотошопом.

7. На вибір, по мірі необхідності:

  • хайлайтер (виділяє виступаючі частини обличчя, щоб скульптурировать його; висвітлює і надає сяйво шкірі, але категорично не підходить для жирної і проблемної шкіри),
  • бронзери (тонка пудра надає шкірі м’який ефект засмаги або відтіняє вже засмаглу),
  • сяйво (це все засоби, які надають шкірі природне сяйво без яскравих блискіток і вечірнього ефекту).

8. Рум’яна.

9. Для закріплення ще один необов’язковий етап – термальна вода або гідролат (квіткова вода, отримана як побічний продукт від ефірних олій шляхом дистиляції рослини).

Мінеральної косметики в мас-маркеті немає

З спеціалізованої літератури я вже давно дізналася про мінеральній косметиці. Але те, що пропонує мас-маркет і знамениті бренди, це в кращому випадку мінералізовані кошти (до їх складу мінерали входять максимум на 5%). І дивовижного ефекту від них чекати не варто. А в неконтрольованому потоці інтернету важко знайти щось гідне, але ми знайшли – інтернет-магазин «Mineral MakeUp» зі 100%-ою мінеральної косметикою американського виробництва.

Тільки на перший погляд, система сайту здається занадто складною, це тому що він максимально інформативний. Якщо розібратися, то з його допомогою можна відсортувати пропозиції (фільтри в колонці зліва) по типу своєї шкіри, проблем з нею, по фірмі-виробнику, обсягом баночки і т. д.

Сумніваєшся у визначенні типу своєї шкіри або не впевнена в тому, які саме засоби необхідні для вирішення твоїх проблем? На сайті є змістовні поради від професіоналів на всі теми: у рубриках СТАТТІ, ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ і в якості вступу до продуктів певного типу.

Цікавий факт:мінеральну косметику можна зробити власноруч, додаючи необхідні тобі інгредієнти, домагаючись нових унікальних ефектів. «Mineral MakeUp» у статтях підкаже рецепти і підготує безліч баночок з різними мінералами для покупки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *