Мікроблейдінг: як отримати ідеальні брови

Як добитися ідеальної форми брів надовго?

Прагнення до вічної краси у нас, жінок, незнищенна. Спочатку ми просто хочемо щось змінити, а потім ми хочемо, щоб ці зміни були перманентними.

Звичайно, можна щоранку по півгодини малювати ідеальні, наприклад, брови. Але навіщо витрачати стільки часу, якщо сьогодні існують техніки, що дозволяють оформити брови «як треба» на рік, а то і більше.

Ще якихось пару років тому проблему архітектури брів вирішували за допомогою татуажу. І деякі майстри навіть стали робити його ідеально. І ось, коли ми навчилися отримувати ідеальний колір і форму брів, то вирішили, що хочемо більшого — ми хочемо обсяг. Майстри тепер освоїли тоншу процедуру — мікроблейдінг.

Що таке мікроблейдінг?
Мікроблейдінг — це той же татуаж, але виконаний в особливій техніці. Цей спосіб татуажу став популярний зовсім недавно, сьогодні він займає лідируюче місце серед всіх методик імітації брів. І якщо класичний вид татуажу брів виконується за допомогою спеціальної машинки, то ця техніка є ручний спосіб нанесення пігменту.

В процесі виконання мікроблейдінга майстер наносить найтонші перманентні волоски по тій формі брів, яку ви віддаєте перевагу. При цьому ці волоски повторюють напрямок росту брови, що сприяє створенню максимально натурального ефекту — брови виглядають природно, не видаючи присутність татуажу, а очі стають більш виразними.

Мікроблейдінг брів виконується виключно вручну. Під час процедури майстер за допомогою дуже тонких голок, які схожі на мікролезвія, вводить пігмент фарби по формі брів з урахуванням напрямку росту волосинок для створення максимально природного ефекту.

З приводу стійкості: цей вид татуажу тримається трохи менше, ніж перманентний макіяж брів. Стійкість мікроблейдінга залежить від безлічі вихідних факторів, від глибини надрізів, фарби, а також від догляду після нанесення. В середньому, це близько 8-11 місяців, але фахівці рекомендують робити корекцію брів один раз на півроку, щоб зберегти всю природність, красу і насиченість мікроблейдінгових брів.

плюси мікроблейдінга

Цей вид татуажу має безліч переваг, які і роблять його настільки популярним серед жінок. До головних переваг методу відносять:

Мікроблейдінг роблять набагато швидше класичного татуажу — тривалість процедури стає менше майже в 2 рази.

Такий вид татуажу менш болісний завдяки найтоншим голок і меншою тривалості процедури.

Мінімально травмується шкіра, мінімальна набряклість після проведення процедури.

Коротка реабілітація після проведення мікроблейдінга — практично відразу після процедури ти можеш відправитися у своїх буденних справах.

Пігмент добре приживається в шкірі — до 90%, що дозволяє вже після першого нанесення домогтися бажаної форми і кольору брів.

Максимально натурального ефекту і найтонших волосків можна домогтися, застосовуючи тільки цю техніку татуажу брів.

Природна форма брів відразу після завершення процедури.

Чи є аналог мікроблейдінгу?

Якщо ти все ж поки не наважуєшся зробити мікроблейдінг або ще не знайшла свою форму, яку хотіла б зберегти надовго, спробуй поекспериментувати. За допомогою спеціальної косметики для брів, якій на ринку зараз більш ніж достатньо, можна вдосталь пограти з формою, кольором і фактурою брів.
Олівець для брів GIVENCHYтон 2; набір для брів SLEEK MAKEUPтон dark; гель для брів FABERLIC; туш для брів MAYBELLINE NEW YORKтон dark blond; гель для брів ARTDECO; помада-олівець для брів MAYBELLINE NEW YORKтон medium brown.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *