Медичний гороскоп Водолія

Схильний до раптових захворювань, які протікають в гострій формі і можуть супроводжуватися порушенням циркуляції крові, розладом лімфатичної системи. 

Під впливом змін в крові і лімфі коливається процес обміну речовин. Імунітет часто пов’язаний зі станом нервової системи, досить нестійкою від природи і реагує на маниакальность, психози, які сильно ускладнюють діагностику та лікування.

Слабкі місця — нервова система, кровообіг, функція зору, гомілки. Слабка циркуляція крові призводить до хвороб гомілки, спазмів судин, судом, варикозів і тромбофлебіту. Необхідно особливо дбати про чистоту крові (чищення печінки), берегти нерви, не перевтомлювати зір. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря — не експериментуйте зі здоров’ям! Показано нетрадиційні методи лікування — трави, мінерали, вегетаріанство.

Дuema. Обмежте вживання борошняних і кондитерських виробів, різноманітних випічок, рису, цукру і алкоголю. Краще не згадувати про консервах і наваристих бульйонах, про жирному м’ясі та рибі. Корисні рослинна олія, мед, ароматичні трави — аніс, кінза, кмин, кріп, кисломолочні продукти. Необхідні малина, гранати, лимони, яблука — джерело заліза.

Енергетичні солі — органічний хлористий натрій фосфат магнію, якого багато в гречці, квасолі, арахісі і какао.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *